Коли в твоєму серці - музика

В перший жовтневий день жителів та гостей нашого міста об’єднала музика: у актовій школі Радивилівської дитячої школи мистецтв ім.Германа Жуковського вже традиційно відбувся святковий концерт.

Утримались більшістю лише раз Щоб не допустити колапсу в лісогосподарствах

В ході роботи чергової, сорок шостої сесії Радивилівської міської ради, яка проходила у четвер, 27 вересня, депутати заслухати, наскільки ефективно в Радивилівській об’єднаній громаді відбувається реалізація низки довгострокових цільових програм. Звітувала, зокрема, і начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірина Миколаївна Ковалевська, яка розставила основні акценти у реалізації програми роботи з обдарованою молоддю. В цьому руслі проводиться систематична робота з усіма талановитими та старанними школярами, створено максимально комфортне середовище, аби і педагоги загальноосвітніх закладів виявляли авторські ініціативи, укладаючи методичні і навчальні матеріали з питань роботи з обдарованою молоддю. Талановитих дітей, які формують імідж громади, урочисто пошановують під час різноманітних місцевих заходів. А кращим віднедавна передбачено і стипендію міського голови. Цьогоріч, зокрема, за старанність у знаннях, яка увінчалась перемогою на всеукраїнській платформі юних мовознавців, такий  фінансовий стимул отримала вихованка Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака Єлизавета Козіброда. Значна увага приділялась і оздоровленню наймолодших жителів об’єднаної громади: відтак, впродовж оздоровчої кампанії за минулий рік вдалось забезпечити відпочинком 572 дитини, з яких 344 входять до пільгових категорій. Усі діти, які направлялись на оздоровлення та відпочинок, пройшли безоплатне медичне обстеження.

Підлипки: територія мотодрайву

До свят та подій, які формують історію громади, поправу, можна  віднести і змагання з мотоциклетного кросу за кубок міського голови, які уже другий рік поспіль проходять у с.Підлипки Підзамчівського старостинського округу.

Щоб кожна покинута дитина знайшла своїх батьків!

Вже стало традицією, що в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято - День усиновлення. Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт.

І навіть серед осені - моя вишнева…

У суботу, 22 вересня, у філіалі «Клуб Немирівка» КЗ «Радивилівський МБК» відбувся звітний концерт за участю юних аматорів сцени під назвою «Вишнева моя Україна».

На часі – економічно обґрунтовані тарифи

Під час чергового засідання виконавчого комітету Радивилівської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Миколи Аракеловича Карапетяна у четвер, 27 вересня, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. А також затвердили нові тарифи на послуги з перевезення й захоронення твердих та рідких побутових відходів, які надаються КП «Комунальник» Радивилівської міської ради. Питання набуло гострої необхідності, адже востаннє їх переглядали ще в лютому 2017 року.

За краще «велоселфі» - призи!

На велосипеді цікаво не лише їздити, але і фотографуватися.  Відтак, у рамках Європейського тижня мобільності, який тривав у Радивилівській об’єднаній територіальній громаді, починаючи з п’ятниці, 21 вересня, серед користувачів соцмереж було оголошено цікавий конкурс: шукали найбільш креативне фото з велосипедом. Всі – від великих й до малих – впродовж тижня активно публікували свої найвдаліші кадри з велосипедом, подбавши, звичайно ж, і про широку підтримку друзів. Увесь цей час тривало активне голосування, а вже сьогодні, 27 вересня, як і було анонсовано, настав час підбивати підсумки акції. З цієї нагоди у залі засідань міської ради організували «круглий стіл», де й відбулося урочисте нагородження переможців фотоконкурсу у соцмережах на тему «Я підтримую велорух у своєму місті». Отже, за кількістю вподобань,  авторками найпопулярніших селфі стали місцеві учениці: перше місце посіла Софія Жолондієвська, яка зібрала аж 297 «лайків», а  друге Віталіна Горопаха (170 вподобань). «Бронзу» фотоконкурсу користувачі мереж віддали вчительці Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» ім.П.Г.Стрижака С.Дубчак. Міський голова М.А.Карапетян особисто привітав переможниць, вручивши усім трьом новенькі велосипедні насоси. На завершальному етапі євровелотижня було названо також імена активістів, які впродовж усього проекту активно долучались до участі у різноманітних акціях та заходах.  Під оплески присутніх необхідні сучасному велосипедисту товари та комплектуючі отримали І.Левчук, В.Дідук, Л.Головашкіна, А.Вознюк, Д.Дмитрук, М.Грановський, С.Атаденко, К.Наконечна, О.Кощук.  

Радивилівська зустріч із «Золотим письменником України»

В середу, 26 вересня, у Радивилівській міській бібліотеці проходила зустріч із «Золотим письменником України», членом Національної спілки, лауреаткою всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова» Світланою Талан.

Європейський тиждень мобільності у Радивилівській ОТГ: день шостий Велосипед – король доріг

Ранок середи, 26 вересня: велорух у своєму місті підтримали наймолодші. На спортивні естафети, які відбувались на відрізку вулиці Панаса Мирного, з’їхалися вихованці обох міських дошкільних закладів. Для дітей були заплановані цікаві конкурси із циклу «Оминай перешкоду». Підтримати своїх вихованців під час велозмагань прибули і вихователі. Найбільш спритних велосипедистів визначали тренери Радивилівської КДЮСШ. За підсумками фінішування відбулось нагородження: переможці отримали цінні подарунки, а всі інші учасники – солодке заохочення. Тему велопопулярності після опівдня продовжили розвивати на центральній площі Незалежності: викладачами гуртків Радивилівського міського Будинку було облаштовано відповідну фотолокацію. Між дітьми шкільного віку тут провели видовищні велоконкурси. Діяла мистецька майстерня: присутніх навчали виготовляти цікаві сувеніри з підручних матеріалів.