«Легкої служби!», - бажали радивилівським поліцейським у день їхнього професійного свята

З нагоди 3-ї річниці створення Нацполіції України у середу, 4 липня, у залі засідань Радивилівського відділення поліції відбулися урочисті збори. До особового складу з вітальним словом звернувся нещодавно призначений на посаду  т.в.о. начальника Радивилівського відділення, майор поліції Володимир Миколайович Коркош. Головний поліцейський району наголосив, що, всі ті, хто одягнули поліцейську форму та погони, отримали зброю – обрали собі за професію вельми непросту справу. Бо покликання сучасного поліцейського не лише стояти на варті людського спокою та правопорядку, слідкувати за дотриманням законності на територіях обслуговування, а й повсякчас підвищувати рівень довіри населення до поліцейської служби. Яка із ще донедавна – карального органу, пройшовши шлях реформування, нині започаткувала якісно нові стандарти служіння людям.

Конституція – нашої державності оберіг

Щорічно, 28 червня, Україна відзначає свято великої історичної ваги — прийняття Основного закону, який назавжди залишиться символом сильної держави, правовою основою, що забезпечує кожному свободу слова та віросповідання, можливість на самореалізацію.

У добрий час, наші випускники!

В суботу, 23 червня, у обох радивилівських навчально-виховних комплексах, а також школах об'єднаної громади, відбулися святкові урочистості з нагоди вручення випускникам одинадцятих класів атестатів про повну середню освіту. 

Робота мобільного консультаційного пункту

Фахівцями Радивилівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  здійснено виїзд мобільного консультаційного пункту у сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах Радивилівської об’єднаної територіальної громади з метою надання індивідуальних послуг,  перевірки умов проживання сімей, цільового використання коштів призначених для новонароджених дітей  і належного виконання батьківських обов’язків.

АФГАН ПРОДОВЖУЄ ВЧИТИ…

На окраїні села Новоукраїнське, що в Дружбівському старостинстві Радивилівської об’єднаної громади, цьогоріч знову відбулась страйкбольна тематична реконструкція за мотивами військового конфлікту в Афганістані 1979-89 років.  Організатором заходу виступила Радивилівська команда Ш.Т.У.Г. під командуванням Руслана Бормового. Відтворенням проекту «Війна в Афганістані: 1979-1989 рр.» місцеві страйкболісти  займаються, починаючи з 2011 року. Щороку саме тут, оскільки ландшафт місцевості – заліснене плоскогір’я, доволі схожий на природні умови Афганістану. І ці природні умови  дозволяють гравцям вельми реалістично відтворювати поставлені перед ними завдання та місії. Масштабна гра-реконструкція за всі ці роки навіть набула всеукраїнського формату, адже в числі учасників - страйкболісти із Києва, Мукачева, Львова, Ужгорода, Одеси, Черкас, Володимир-Волинського, Тернополя, Кривого-Рогу, Шепетівки, Ковеля та ще майже десятка міст.

Визначено нові ставки податків

Під час роботи позачергової, 41-ї сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась у четвер, 14 червня, більшістю голосів депутати підтримали, зокрема, і проект рішення, що стосується встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Рішення набере чинності з 1 січня 2019 року.