Упродовж першого півріччя 2022 року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 5 млн 741,4 тис  грн податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки..

Варто зазначити, що юридичні особи сплатили 4612,9 тис грн податку на нерухомість,. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 613 тис  грн,

Фізичні особи– власники нерухомості спрямували до бюджетів територіальних громад 1128,5 тис гривень.

Нагадуємо, що платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за1 кв. метрбази оподаткування (п.п. 266.5.1 ст. 266 ПКУ).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»