Сьогодні виконком зібрався на чергове пленарне засідання.

Під час опрацювання порядку денного було заслухано інформацію про роботу Радивилівської міської ради та її виконавчих органів щодо сприяння мобілізації військовослужбовців в період воєнного часу (доповідав Віталій Воронко, провідний спеціаліст відділу з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи і охорони праці).

Одноголосною підтримкою погоджено перелік рішень, що стосуються захисту прав неповнолітніх мешканців територіальної громади (доповідала Олена Пісарєва, начальниця служби у справах дітей Радивилівської міської ради). Так, зокрема, двом неповнолітнім мешканцям громади надано статус дітей, позбавлених  батьківського піклування, а також встановлено над ними опіку.

За підсумками доповіді Олександра Олійника, директора КП «Радивилів-тепло»,  ухвалено інвестиційну програму по роботі комунального підприємства, а також погоджено економічно-обгрунтовані тарифи на послуги з централізованого водопостачання від КП «Радивилів –тепло» для населення, бюджетних організацій та інших споживачів.

На сьогоднішній день підприємство обслуговує населені пункти колишнього Радивилівського району (крім м.Радивилів), і востаннє тарифні розрахунки «Радивилів-тепло» змінювало у липні 2021 року.? За цей час суттєво зросли витрати на електроенергію (із  3,30 грн до майже 5 грн на сьогоднішній день), фінансових труднощів у господарській діяльності додають ще і  різке подорожчання запчастин та сервісного обслуговування, нестабільні ціни на паливно-мастильні матеріали. З огляду на ці фактори підприємство вимушене переглянути тарифну сітку, аби, надаючи послуги населенню,  втриматися хоча би на рівні нульової рентабельності.

Такі ж рішення про тарифні зміни підприємством подано на затвердження до сусідніх Крупецької та Козинської сільських рад.