Увага

У зв’язку з високими показниками температури повітря на Рівненщині триває пожежонебезпечний період і встановлено надзвичайний 5 рівень пожежної небезпеки.

Стали переможцями обласного конкурсу розвитку громад!

За його підсумками, в Радивилівській ТГ створять туристичний бренд  «Перенятинські вали», а також сучасний молодіжний хаб на базі міського Будинку культури. Ці проекти Радивилівською міською радою було подано на щорічний обласний конкурс розвитку громад.

«МНОГИХ ЛІТ ПРИ ДОБРОМУ ЗДОРОВ’Ї!», - ПОБАЖАЛИ МЕДИКАМ

Зі сцени Радивилівського міського Будинку культури найтепліші слова вдячності у п’ятницю, 18 червня, адресувались представникам найгуманнішої професії, хто, не жаліючи зусиль, щодня приймає на себе важкий тягар чужого болю, оберігає найцінніше, що тільки є у людини – її життя і здоров’я.

ГРОМАДА ЧИТАЄ СУЧАСНЕ, УКРАЇНСЬКЕ:

Відомі українські письменники та видавці брати Капранови цього тижня презентували в Радивилові свій історичний роман-новинку «Паперові солдати». Сюжет книги пов’язаний з Рівненщиною, адже один з головних героїв Ніл Хасевич, тут народився, навчався, жив, творив та боровся за українську незалежність.

ЛЮБОВ І ПІКЛУВАННЯ

Фахівці Радивилівського міського центру соціальних служб здійснили виїзд у Бугаївський старостинський округ з метою надання соціальних послуг сім’ям опікунів та піклувальників.