Для зацікавлених осіб

Четверта Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2018)»

Їм творити майбутнє Радивилова

Цього четверга юні танцюристи й актори – вихованці зразкового колективу дитячого театру танцю "Радик" (керівник Н.В.Бортник), який діє при радивилівському Будинку культури, зробили перерву у репетиція і побували на пам’ятній фотосесії  у міській раді. Судячи із того, наскільки активними та допитливими є ці хлопчаки й дівчатка, можна сміливо стверджувати, що складі сьогоднішньої групи  в майбутньому -  не тільки перспективні фахівці, а й соціально-активні жителі свого міста. А, значить - майбутні депутати або члени виконавчого комітету, заступники й керівники. Привітатися із підростаючими зірками сцени вийшов і міський голова Микола Аракелович Карапетян, який залюбки долучився до спільного фото із талановитою дітворою, що нею настільки багата наша громада та її адміністративний центр зокрема. Гуртківці побували, зокрема, і в приміщенні сесійної зали, їм надзвичайно цікаво було на власні очі побачили і електронну систему персонального голосування, з якою працюють депутати, і саму обстановку, у якій вирішуються найбільш животрепетні питання з життя нашого міста й громади. 

Увага!

Увага! Часткове припинення електропостачання на вулицях міста! У Радивилівську міську раду надійшов лист, де повідомляється, що у зв’язку із виконанням робіт на ПТ№323 буде припинено подачу електроенергії на вулицях Проста, Кременецька (частково), Козацька, Богуна, Сонячна, Квіткова, Молодіжна, Вишнева, Пушкіна (частково) з 26.05. по 29.05 2018 року на 3-5 годин на добу ( у другій половині дня).

На тлі свята закріпили підписами домовленість про співпрацю та партнерство

В суботу, 19 травня, під час відзначення 454-ї річниці першої писемної згадки про Радивилів, наше місто відвідали вельмишановні гості, представники місцевого самоврядування гміни Нове (Республіки Польща) у складі бурмістра гміни Нове Чеслава Волінскі та його дружини Бернадети Волінскі, голови міської ради міста Нове - Марека Сломінскі, а також волонтерів Лусяна та Ренати Левандовских, Едварда Зелінскі, Вєслава Клопотовскі. 

До Дня міста – чудовий фотокуточок

Центральна площа Незалежності отримала ще один креативний арт-об’єкт у вигляді чудового фотокуточка з написом  «Я люблю Радивилів». Ця експозиція виготовлена із антивандальних матеріалів та, без перебільшення, додає головному майдану святковості, активно привертає увагу перехожих. Декоративну конструкцію цими днями встановили на місці її подальшого постійного перебування працівники з благоустрою міської ради. Урочиста презентація цієї локації відбудеться безпосередньо під час святкування Дня міста у суботу, 19 травня.