Подарунки дітям з вадами здоров’я

В ці дні дев’яносто родин об’єднаної територіальної громади, де виховуються діти з особливими потребами, отримали новорічні солодощі, придбані за кошти з міського бюджету.

До уваги жителів та гостей міста!

У п’ятницю, 20 січня, у Радивилові відбудуться урочистий мітинг, приурочений Дню Соборності України та поминальна панахида.

До уваги жителів та гостей міста!

Гостинно запрошуємо усіх на свято коляди «Небо і земля нині торжествують» за участю аматорських колективів Радивилівської об’єднаної територіальної громади, яке відбудеться у п’ятницю, 20 січня.

«ХАЙ ПРИНЕСЕ ВАМ БОЖЕ ДИТЯТКО ВІРИ Й ДОСТАТКУ!»

Різдвяними колядками та новорічними віншуваннями працівників апарату Радивилівської міської ради привітали самодіяльні колективи та церковні хори міста й сіл об’єднаної громади.

ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД УПРАВЛІННЯ

Днями у Радивилівській міській раді з робочим візитом побувала делегація з Млинова на чолі із селищним головою Валерієм Левицьким. Метою приїзду стало вивчення основних аспектів життєдіяльності територіальної громади,  структурного устрою установ та організацій, які функціонують на її території.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Напередодні світлоносного надвечір‘я від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету  міської ради щиро вітаю всю громаду з приходом величного свята  - Різдва Христового.

Із власності районної – у власність об’єднаної громади

Депутати внесли зміни у статути закладів, що приймаються на бюджетне утримання Радивилівської ОТГ та позитивно проголосували за оновлену  редакцію додатку з їх більш чисельним переліком під час роботи чотирнадцятої сесії міської ради. 

Заколядуймо разом!

Колективи церковних хорів Української Православної Церкви  (УПЦ) Радивилівської об’єднаної громади запрошують жителів та гостей Радивилова, усіх бажаючих, на святкову коляду.

Христос народився – в яслах, на сіні!

Напередодні одного із найвеличніших християнських свят міську площу вперше прикрасила різдвяна шопка.  У ці новорічні дні «вифлеємська стаєнка» згуртовує довкола  себе усіх - від найстарших до найменших. І наповнює людські серця якоюсь небуденною радістю, веселістю, врочистим настроєм.