Служба у справах дітей Радивилівської міської ради долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

В мережі facebook.com службою було опубліковано  ряд тематичних статей профілактичного характеру. Крім того, проведено рейд-обстеження житлово-побутових умов проживання 8-ми сімей Радивилівської територіальної громади, які опинилися у складних життєвих обставинах , і де виховується 24 дитини. В рамках тематичної кампанії, спрямованої на профілактику та подолання різних проявів насильства, виготовлено та роздано роз’яснювальні інформаційні брошури. Провідним спеціалістом служби у справах дітей Є. Федиком, спільно з фахівцем соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Л.Надорожною, дільничним офіцером поліції Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Я.Сологубом, серед учнів 7 класу Немирівського ліцею проведено профілактичну бесіду щодо протидії булінгу, профілактики, причин, наслідків ВІЛ/СНІДу та дотримання правил дорожнього руху в нічний час доби.

Серед учнівської молоді територіальної громади оголошено конкурс малюнка на тему: «Моє щасливе дитинство!». Творчу ініціативу підтримали  28 учасників із 7-ми навчальних закладів територіальної громади. За підсумками огляду, переможцями конкурсу визначили  Дарину Гринчук (Радивилівський ліцей №1), Марію Проказюк (Дружбівський ліцей), Ірину Трофимчук (Немирівський ліцей). Їх відзначили грамотами служби у справах дітей та заохочувальними подарунками. А за креативність у висвітленні важливої теми всіх учасників було винагороджено подяками. Служба у справах дітей Радивилівської міської ради щиро вдячна за активну участь!

Акція “16 днів проти насильства” — це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень загальної обізнаності щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.