ЖИТЕЛІ РАДИВИЛІВЩИНИ ВСЕ ДУЖЧЕ ПОТЕРПАЮТЬ ВІД ОНЛАЙН-ЗЛОВМИСНИКІВ, ЯКІ ЛЕГКО ВИДУРЮЮТЬ ЧИМАЛІ СУМИ В ДОВІРЛИВИХ ГРОМАДЯН.

Щоб заволодіти чужими заощадженнями, злочинці користуються давно відомими всім схемами онлайн-пасток…

Шахраї шокують інформацією про рідних, які нібито стали винуватцями ДТП, і так видурюють чималі суми … Або надсилають смс- повідомлення про «виграш авто» і висувають умову про здійснення грошового внеску...

Пропонують акційний товар за дешевими цінами, вимагаючи від потенційної жертви повну або часткову передоплату… Часто після таких дій громадяни не отримують своїх покупок та назавжди позбуваються коштів, оскільки мобільний зв'язок з ,,продавцем,, різко переривається. Чимало радивилівців втрапили в аферу, переказуючи кошти за придбання твердого палива (дров) у сумнівних реалізаторів через соцмережі.

Жителям Радивилівщини продовжують телефонувати так звані шахраї - «банкіри», а довірливі люди розголошують зловмисникам персональні дані своїх платіжних карток.

Будьте уважні та обережні! У випадках, якщо ви чи ваші близькі потерпіли від дій шахраїв — терміново повідомляйте в поліцію за номером «102».

Контактні телефони дільничних офіцерів поліції, які обслуговують Радивилівську ТГ:

Старший дільничний офіцер поліції сектору превенції капітан поліції Василь Маркович,

063 056 50 81;

Дільничний офіцер поліції сектору превенції лейтенант поліції Петро Ходорчук

068 485 82 66 - обслуговують м.Радивилів;

Дільничний офіцер поліції сектору превенції старший лейтенант поліції Руслан Білецький,

063 703 67 88 (Бугаївський та Сестрятинський старостинські округи);

Поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Ярослав Сологуб, 068 876 86 74( Немирівський, Башарівський, Дружбівський та Підзамчівський старостинський округи).

Інформацію надав Ігор Демчишин, начальник сектору превенції відділення поліції √2 Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області, капітан поліції