ВИХОВАНЕЦЬ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ та УКРАЇНСЬКОГО МОТОСПОРТУ Назар Парніцький

ЯСКРАВО ЗАЯВИВ ПРО СЕБЕ НА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ у Польщі, посівши 2-е місце у черговому раунді NICE CUP.

. Гонщик, якому зовсім скоро виповниться 16 років, привіз срібні нагороди змагань. Турнір у Торуні надовго лишиться в пам'яті українського учасника та його родини. Боротьба за право виїхати на старт була довгою, а спортивну форму наш земляк підтримував під керівництвом легенди польського спідвею Романа Янковські та польської Uni? Leszno.

Із початком воєнних дій на території України родина вимушено виїхали до Польщі, де завдяки підтримці клубу Unia Leszno отримали прихисток (квартиру та допомогу), а також можливість БЕЗКОШТОВНИХ тренувань у складі багаторазових переможців Польської Екстраліги (Унія Лєшно 4 рази здобувала золоті нагороди за останні 6 років).

Громадська організація "КЛУБ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО СПІДВЕЮ" допомагала консультаціями, порадами та контактами із представниками спідвейної спільноти. Також приємно, що свій шлях у спідвеї Назар Парніцький розпочав у складі "Рівненського міського спортивно-технічного клубу", ставши у 2017 році чемпіоном України у класі мотоциклів 125 см.куб.

Радивилівська громада вітає свого чемпіона! Чекаємо на нові старти та успіхи!!!