По підготовці до чергової сесії

4 жовтня ц.р. в Залі засідань міської ради проведено спільне засідання постіних комісій по підготовці до чергової восьмої сесії міської ради. Правомочними було 3 комісії із загальною чисельністю 14 депутатів. Розглянуто та погоджено 5 проектів рішення про внесення змін до бюджетів ОТГ. Обговорено Статут ОТГ. Як зазначив автор проекту Статуту керуючий справами міськвиконкому Сергій Гуща, сільські ради та міська ще керувалися в своїй діяльності окремими статутами. Прийшов час створити спільний установчий документ, яким керуватимуться в роботі всі жителі громади.

Сплачуємо адмінзбір на місці надання адміністративної послуги

Відтепер жителям Радивилівської об'єднаної територіальної громади не потрібно затрачати час на дорогу та чергу в банку під час оплати адміністративних зборів за прописку - виписку, реєстрацію нерухомого майна та інших. Окрім цього за допомогою терміналу, можна здійснити оплату комунальних платежів, дитсадок, сплатити земельний податок та просто поповнити телефон. Також у холі адмінприміщення облаштоване місце для написання заяв.

Оголошення про намір на передачу в оренду частини адмінприміщення

Радивилівська міська рада оголошує про намір передати в оренду частину адміністративного приміщення – холу Радивилівської міської ради за адресою: 35500, Рівненська область, м. Радивилів, вул. Паркова, 5  площею 2 квадратні метри для встановлення банківського платіжного терміналу.

Оголошення про скликання позачергової пятої сесії міської ради восьмого скликання

В пятницю, 05 серпня ц.р. о 14 год. 00 хв. в Залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться позачергова пята сесія Радивилівської міської ради обєднаної териоріальної громади восьмого скликання з наступним порядком денним*:

ПРАВОВА ДОПОМОГА ІНФОРМУЄ

Дубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги приймає та видає документи для державної реєстрації громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи для Дубенського, Млинівського, Демидівського та Радивилівського районів.