Відповідне рішення депутати підтримали в п'ятницю, під час засідання чергової, 23-ї сесії міської ради.

Усіма учасниками процесу бюджетування було докладено максимум уваги, аби основний кошторис, по якому житиме й господарюватиме громада в наступному році, був збалансованим та стабільним. Відтак, загальний обсяг доходів в бюджет Радивилівської ОТГ на 2022-й рік становитиме 161 569 322,00 гривень, що цілком покриватиме обсяг фінансового навантаження, закладеного у видатки.

Міською радою заплановано виконати власних доходів на суму 94 354 000,00 гривень – це без врахування міжбюджетних трансфертів. Як і торік, бюджетні витрати громади зберігають, передусім, соціальну спрямованість.

Життєдіяльність основних сфер нашої громади в новому році, відображена у фінансовому дзеркалі, виглядатиме так: найбільше в частині видатків передбачено на галузь освіти – 55 255 740,00грн. Ці кошти на надання дошкільної та загальної середньої освіти дітям, на спеціалізовану мистецьку освіту учнів ТГ, забезпечення діяльності бібліотек, клубів, спортивної школи, інклюзивно-ресурсного центру, музею, тощо. На організацію благоустрою населених пунктів територіальної громади в бюджеті закладено 7 830 100,00 гривень, на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури – 1 000 000,00 гривень, на фінансування багатопрофільної стаціонарної медичної допомоги населенню – 2 555 300,00 гривень, на реалізацію заходів в сфері забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю – 6 153 200,00 грн.

На порядку денному засідання чергової, 23-ї сесії, депутати також заслухали звіти керівників відділів та структурних підрозділів міської ради – про підсумки виконання довгострокових цільових програм у поточному році. Також було затверджено програмні заходи для їх виконання на 2022-ий рік. Крім того, депутати розглянули земельні звернення громадян, які надійшли у міську раду.

Згідно із до рекомендаціями профільних постійних комісій міської ради, з усіх питань порядку денного депутатами були прийняті відповідні рішення.