В нашому місті - новий волонтер Корпусу Миру!

Впродовж двох років іноземці працюватимуть у середніх та вищих навчальних закладах, органах місцевого самоврядування, громадських організаціях, молодіжних та соціальних центрах. Із серпня 2018 року вони проходили мовну, технічну та міжкультурну підготовку в селах та містах Житомирської області. Вперше після Революції Гідності волонтери Корпусу Миру відправляться до Харківської, Херсонської областей та південної частини Одещини.

ЩЕ ОДИН ГРАНТ. КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ

Довкола спільної мети заплановано згуртувати кращих умільців народних промислів нашої об’єднаної громади.  Саме талановиті й обдаровані люди, які тут проживають, зможуть якнайкраще представити свій регіон та його можливості усім, кого приведуть на радивилівську землю службові справи, туристичні маршрути. Відповідний проект на тему «Об’єднання майстрів декоративно-прикладного та художнього мистецтва Радивилівщини при історичному музеї для представництва в туристичній галузі, успішної реалізації сувенірної продукції та популяризації традицій та звичаїв українського народу» радивилівські музейники нещодавно представили на конкурсі  Українського Культурного Фонду. І здобули на його реалізацію грант.

У РАДИВИЛОВІ ВІДЗНАЧИЛИ 74-У РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД НАЦИСТСЬКОГО ПОНЕВОЛЕННЯ

Щорічно, 28 жовтня, вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День звільнення від нацистських загарбників. Традиційно, у ці дні кожне місто й село вшановує пам’ять воїнів, які загинули у боях за нашу країну, та висловлюють подяку і схиляють голови перед ще живими ветеранами, солдатськими вдовами, дітьми війни, які також допомагали піднімати Україну з повоєнних руїн.

Відбудеться виїзний прийом громадян головою громади в сільських населених пунктах Радивилівської ОТГ.

До уваги мешканців Немирівського, Дружбівського, Башарівського, Підзамчівського старостинських округів Радивилівської ОТГ 31 жовтня та 01 листопада 2018 року буде проводити прийом громадян голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади Карапетян Микола Аракелович за наступним графіком:

Консультує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

Одним із таких осередків віднедавна є мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, яку укомплектовано на базі Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Психологи й соціальні робітники, які входять до її складу, уповноважені надавати компетентні консультації, брати участь у виявленні потерпілих від домашнього насильства;

Альтернативна енергетика – драйвер розвитку громади

Про новітні чинники та еко-ресурси, завдяки яким приватне господарство чи бізнес-напрямок могли б стати максимально енергопасивними та економними, радивилівцям розповіли досвідчені фахівці в галузі альтернативної енергетики та обладнання з міст Дубна, Луцька. Відбулась он-лайн презентація енергоощадних технологій застосування енергії сонця, вітру, землі та води, в результаті яких дім не тільки починає «економити», а й приносить своїм господарям відчутний фінансовий дохід. Про експлуатаційні особливості фотовольтаїчних модулів у приватній садибі та кращі бренди у їх виробництві аудиторію вичерпно поінформувала представник компанії ТОВ «МБІ Девелопмент» офіційного імпортера SunPower в Україні Анна Нестеренко. Серед іншого вона зауважила:

Через художнє полотно – до людського серця

У четвер, 18 жовтня, центральна міська бібліотека гостинно відчинила двері тематичної арт-вітальні. Головними серед запрошених були люди непересічного хисту, які здатні виливати глибочінь внутрішнього світу на полотно.

ВІДРАЗУ ДВА ВАЖЛИВІ ЗВЕРНЕННЯ прийняли депутати під час позачергової сорок восьмої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулась 16 жовтня 2018 року.

На розгляд позачергової сесії були винесені наступні питання: Про внесення змін у рішення сесії міської ради від 07.06.2017 року № 278 «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Радивилівської ОТГ на 2017-2020 роки» (із змінами та доповненнями); Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 23.01.2018 № 413 « Про Програму благоустрою Радивилівської ОТГ на 2018 рік»; Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо руху великовагового транспорту; Про звернення депутатів Радивилівської міської ради об’єднаної територіальної громади щодо  виділення коштів з державного бюджету на забезпечення централізованих заходів з  лікування хворих на цукровий діабет в Україні.

МІЖМУНІЦИПАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО: НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Громадські слухання «Про доцільність укладання договорів міжмуніципального співробітництва між Радивилівською міською , Крупецькою та Козинською сільськими радами  у сфері надання дітям з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження  компенсуючого типу, учнів спеціальних закладів загальної середньої освіти (шкіл-інтернатів) за формою делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів та між Радивилівською міською та Крупецькою сільською радами Радивилівською  у сфері надання соціальних послуг та за формою спільного фінансування (утримання) суб’єктами співробітництва підприємств, установ та організацій комунальної  форми власності – інфраструктурних об’єктів» відбулись 10 жовтня 2018 року в сесійній залі адмінприміщення міської ради.

ЗАХИСНИКІВ ВІДЗНАЧИЛИ НАГОРОДАМИ

З вітальними промовами до присутніх на торжестві звернулись міський голова Микола Аракелович Карапетян та районний військовий комісар Василь Анатолійович Мельничук. Найбільше теплих слів та щирих побажань здоров’я, мужності та стійкості було адресовано учасникам антитерористичної операції на сході України, які прибули на свято переважно у військовій камуфляжній формі, з бойовими відзнаками хоробрості на грудях.