ПОСВІДЧЕННЯ ТА НАГРУДНІ ЗНАКИ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ» СЬОГОДНІ ВРУЧАЛИ У МІСЬКІЙ РАДІ БАГАТОДІТНИМ ЖИТЕЛЬКАМ РАДИВИЛОВА – ГАЛИНІ ВАСИЛІВНІ ДУЛІ ТА ГАЛИНІ ЯРОСЛАВІВНІ КОТИК.

Урочисте вручення відбулось за участю Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна та заступниці голови Дубенської районної державної адміністрації Ірини Кружайло.

Було зазначено, що такі ось багатодітні родини, як у Галини Ярославівни Котик, яка народила і виховала п’ятеро дітей, та Галини Василівни Дулі, яка дала життя одинадцятьом дітям, є цінністю та гордістю кожної української громади.

Звертаючись до матерів-героїнь, Микола Аракелович шанобливо наголосив, що найбільш значиме серед усіх інших є саме звання матері:

- Мати є символом усього найкращого, найдобрішого, найсвятішого. Дякую Вам за те, що стільком дітям дали дорогу в життя. У кожного із Ви вкладали мудрість душі і тепло свого серця, - зазначив міський голова. Він побажав обом жінкам та їх родинам здоров’я, миру, довгих літ життя і Божого благословення та вручив матерям-героїням квіти й подарунки від міської ради.

Цього дня почесне звання України «Мати-героїня» та державні нагороди отримали семеро жительок Дубенщини.