Протягом січня–липня нинішнього року платниками Дубенського району до бюджету сплачено 49,6 мільйони гривень податку на майно.

Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до бюджету 41 млн .грн. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 32,8 млн грн, земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували – 8,2 млн гривень.

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачено 8,4 млн грн. Платниками податків - юридичними особами сплачено 6,7 млн грн, а фізичними особами – 1,7 млн гривень.

Сума транспортного податку за січень-липень складає 231,7 тисяч грн, що на 12,9 тисяч грн більше показників минулого періоду. Частка сплати транспортного податку до бюджету юридичними особами складає 100 відсотків.

Податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю.

Варто нагадати, що за нерухомість доведеться заплатити власникам об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості. Базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

За транспортний податок сплатять фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати.

Земельний податок будуть сплачувати власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Нарахування проводиться за місцем знаходження земельної ділянки. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX