Протягом кількох тижнів у Радивилівській громаді, з ініціативи відділу освіти, культури, молоді і спорту міської ради, тривав збір благодійних коштів на закупівлю військового спорядження.

За цей період у місті та громаді відбувся цілий ряд цікавих та змістовних благодійних заходів, результатами кожного з яких ставало, зокрема, й солідне поповнення суми зібраних на благородну справу коштів. Старт збору необхідної дав мистецький аукціон «Мисник», проведений у Радивилівському  міському історичному музеї (13 тис.грн.). Наступними благодійними заходами були виступ відомого саксофоніста, переселенця з окупованої території, майстер-клас «Пряник», змагання з волейболу та стрітболу, організація змістовного відпочинку дітей у літньому таборі при міському будинку культури, інші цікаві ініціативи. Про кожну таку акцію та її результати детально інформувалось через тижневик «Сурми Радзивілів», повідомленнями   в Інтернеті населення міста та громади.

Як наслідок, зібрана сума коштів склала близько тридцяти тисяч гривень. Їх було вирішено витратити на закупівлю військових рюкзаків.

А сьогодні, 3 серпня 2022 року, в кабінеті міського голови Миколи Карапетяна відбулась приємна процедура передачі придбаного спорядження представнику Збройних Сил України. Жителі міста та територіальної громади в котрий раз продемонстрували готовність, в міру сил та можливостей, допомагати нашим воїнам-землякам кувати перемогу над ненависним ворогом.