Міжнародна технічна допомога
Радивилівська міська рада, як реципієнт проєкту "ГОВЕРЛА", що фінансується агентством Сполучених Штатів з міжнародного розвитку USAID, отримала міжнародну технічну допомогу.
Це ІТ-обладнання 4 ноутбуки з програмним забезпеченням, 2 багатофункціональних пристрої та комплектуючі одиниці, а також 10 бензопил, офісний папір, 20 подовжувачів на котушках,
40 мережевих фільтрів живлення, 100 вогнегасників ВП-5, мотопомпу, 5 потужність генераторів.
Зазначена допомога розподілена між установами міської ради, старостинствами та комунальними підприємствами міста для здійснення господарської діяльності.