До місцевих бюджетів Радивилівської, Козинської та Крупецької  громад від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень–липень надійшло 14,2 млн гривень єдиного податку, Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 1,2 мільйони гривень. 

Майже 70 відсотків надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж семи місяців цього року вони спрямували до місцевих скарбниць 9,8 мільонів гривень, що на 1,4 мільйона гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 1,2 млн гривень єдиного податку. Цей показник збільшився на 14 відсотків порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Від суб’єктів господарювання, які перебувають на четвертій групі  спрощеної системи оподаткування, до бюджетів надійшло 3,2 мільонів гривень єдиного податку.

Суб’єкти господарювання продовжують сумлінно перераховувати податки, підтримуючи нашу державу у складний воєнний час. Сумліно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX