Платники акцизного податку до місцевих бюджетів Дубенського району сплатили майже 6,8 мільйонів гривень
23 Вересня, 2021 р., 14:28
Протягом січня-серпня 2021 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів сплачено до місцевих бюджетів Дубенського району 6 млн 789,7тис грн. Порівнюючи з аналогічним періодом минулого року надходження акцизного податку зросли на 2,2 мільйона гривень або 49,3 відсотків.
Про наслідки заборгованості зі сплати ЄСВ
23 Вересня, 2021 р., 14:27
Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальні гарантії, а саме: соціальні виплати на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, пенсійне забезпечення та інші виплати.
Умови при яких у платника акцизного податку припиняється обов’язок з подачі декларацій
23 Вересня, 2021 р., 14:27
Радивилівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області нагадує, що підпунктом 16.1.3 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено, що платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.
Підприємства та компанії Дубенського району сплатили майже 66 млн грн податку на прибуток
23 Вересня, 2021 р., 09:12
Упродовж січня-серпня 2021 року платники податків Дубенського району перерахували до Зведеного бюджету України 65,6 млн грн податку на прибуток, що на 49,3 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 59,3 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 6,3 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 25,5 відсотка, до місцевих – плюс 34,6 відсотків. Додатково підприємства та компанії краю сплатили відповідно 12,1 млн грн та 1,6 млн гривень.
Застосування РРО або програмних РРО платниками єдиного податку
23 Вересня, 2021 р., 09:11
Фахівці Радивилівської ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що у 2022 році всі платники єдиного податку другої – четвертої груп мають застосувавати РРО або ПРРО у разі проведення готівкових розрахунків. Звертаємо увагу, що суб’єкти господарювання мають можливість користуватися як апаратним, так і програмним РРО (програмне забезпечення надається ДПС суб’єктам господарювання безкоштовно) відповідно до своїх фінансових можливостей та функціональних потреб.
Землевласники Дубенського району додали громадам майже 52 мільйони гривень плати за землю
23 Вересня, 2021 р., 09:11
Протягом січня-серня 2021 року до бюджетів громад Дубенського району платниками сплачено 51,8 мільйонів гривень плати за землю, що на 10,8 мІльйонів гривень більше за минулорічні показники.
Повідомлення про проведення обстеження та оцінку ступеня безбар'єрності об'єктів
20 Вересня, 2021 р., 18:03
Помилки в документах: причини та способи виправлення
20 Вересня, 2021 р., 11:20
Всім людям властиво помилятися. Але існує ряд помилок які виправити не просто.
Це стосується помилок в документах різного характеру. Буває, що багато років користуючися документами людина може і не помічати, що з ними щось не так, або що в них є помилки. Наприклад, у свідоцтві про народження, в документах на право власності або документах про навчання дані особи можуть не збігатися з даними, які зазначені у паспорті. Помилки в документах особливо часто зустрічаються в документах, виданих до 2000 року, а саме помилки у прізвищах та іменах осіб, які сталися в результаті невірного перекладу при заміні паспортів після встановлення незалежності України. Коли виявляють помилки? Помилку людина може виявити самостійно при огляді документів або на помилку може вказати певний орган при наданні якоїсь послуги. Але найчастіше помилки виявляються після смерті особи її спадкоємцями. Тобто, при зверненні до нотаріуса для оформлення спадкових прав спадкоємці часто зіштовхуються з проблемою невідповідності даних в документах з даними у свідоцтві про смерть спадкодавця. Що робити, якщо виявили помилку в документі? Якщо людини самостійно виявила помилку в документі вона може звернутися до органу, який цей документ видав для її виправлення. Варто подати заяву про виправлення виявленої помилки. У заяві обов’язково потрібно вказати суть помилок і додати документи, що підтверджують їх наявність. При цьому орган може виправити помилку в документі лише тоді, коли в самих документах, на підставі яких видавався правовстановлюючий документ, такої помилки немає і вона була допущена саме з вини відповідного органу. Та, на практиці виникають ситуації, коли орган, що видавав правовстановлюючий документ, ліквідовано, а орган, в якому знаходиться архівна реєстраційна справа, не наділений повноваженнями виправляти такі помилки. В цьому випадку єдиним способом розв'язання зазначеної проблеми є звернення до суду в порядку окремого провадження з відповідною заявою про встановлення факту, що має юридичне значення. Якщо помилку виявлено після смерті особи, то в такому випадку потрібно звертатися лише до суду. Тому, щоб уникнути зайвого клопоту варто уважно вивчати документи та в разі виявлення в них помилок негайно вимагати їх виправлення. Додатково інформуємо, що у разі виникнення питань за необхідності більш детальних роз’яснень щодо порядку та підстав надання безоплатної правової допомоги, Ви можете зателефонувати за номерами телефонів:068-37-11-669, (03633) 4-13-44 з понеділка по п’ятницю з 09.00 год. До 18 00 год., або завітати аналогічний час та дні особисто до відділу «Радивилівське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться за адресою: вул. Кременецька, 52 м. Радивилів.
ЩОДНЯ НАПОГОТОВІ ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ
18 Вересня, 2021 р., 17:14
Сьогодні, 17 вересня, - День рятівника. Це свято професії, яку обирають лише люди сильні і відважні, готові мужньо протистояти небезпеці і прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.