18 ЧЕРВНЯ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО У ДІЛЬНИЧНИХ ОФІЦЕРІВ ПОЛІЦІЇ

Кожна служба у правоохоронних органах має своє свято. Щороку, 18 червня, в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Свято започатковане в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ.

Дільничні офіцери в структурі національної поліції є одними з найбільш відповідальних за громадську безпеку. Адже завжди першими приходять на допомогу тим, хто її потребує.

Зміцнення правопорядку, захист прав та інтересів, життя і гідності громадян, профілактика злочинів та правопорушень, а також їх розкриття – це основні завдання дільничного.

У день професійного свята слова подяки за самовіддану службу, вірність професії, зміцнення правопорядку на довірених територіях поліцейським офіцерам висловив начальник відділення поліції № 2 (м.Радивилів) Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області, старший лейтенант поліції Андрій Наконечний. Він побажав працівникам служби дільничних офіцерів мудрості, здоров’я, благополуччя і плідної роботи. У своєму вітальному зверненні він зазначив, що дільничні офіцери за родом діяльності знаходяться найближче до людей, а тому добре володіють важливою інформацією про особливості довірених дільниць. Ці знання дають змогу передбачити можливі прояви правопорушень та вжити оперативних заходів для їх попередження.

- Покладена на вас місія складна і відповідальна. Але мені приємно відзначити, що дільничні офіцери Радивилівщини виконують свої службові обов’язки сумлінно та на високому фаховому рівні, - наголосив Андрій Наконечний.

Він також підкреслив, що кожна громада усіляко сприяє в якісній організації надання послуг з охорони громадського правопорядку. Зокрема, в облаштуванні поліцейських станцій для того, щоб дільничні офіцери могли належно моніторити ситуацію на місцях.

Вже традиційно, слова вітання дільничним адресувались і від керівників територіальних громад.

Так, зокрема, вручаючи почесні грамоти, святкові побажання дільничним від імені міського голови М.А.Карапетяна висловив його заступник О.В.Пастух:

- Безпечної служби вам, поваги від мешканців, міцного здоров’я та родинного затишку. Надаючи кваліфіковану допомогу громадянам в питаннях захисту їх прав та законних інтересів, завжди зберігайте стійкість духу, виявляйте притаманну вам мужність, - зауважив він.

За сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди професійного свята дільничних офіцерів Радивилівщини нагородили почесними грамотами Радивилівської міської, а також Крупецької та Козинської сільських рад.

До відзначення були представлені: капітан поліції В.Маркович, лейтенант поліції Р.Білецький, лейтенант поліції Н.Костів, старший лейтенант поліції П.Чучман.