В центральній міській бібліотеці днями відбулась особлива і урочиста зустріч: 14 червня свій 80-річний ювілей відзначав член Радивилівської ветеранської організації, активний учасник клубу любителів пісні «Надвечір’я»,  а ще - хороший сім’янин, добрий батько, люблячий дідусь - Петро Васильович Лисак.

Найщиріші слова вітань та пошани ювілярові в святковий день прийшли висловити  міський голова Микола Карапетян, його заступник Олександр Пастух, голова міської ветеранської організації Василь Бондар.

З подякою за активну громадянську позицію очільник територіальної громади Микола Аракелович побажав шановному довгожителю міста здоров’я і добробуту, радісних і щасливих днів, доброї турботи і любові від близьких людей, оптимістичного настрою і бадьорості душі.

Божого благословення на довгі роки і ще багато сил та наснаги для творчих зустрічей зичили в цей день Петру Васильовичу і працівники центральної  бібліотеки, а також учасники клубу «Надвечір’я», з яким самого іменинника пов’язує багато років мистецької діяльності. За доброю традицією,  на честь ювіляра  «надвечір’янці» зворушливо виконали святкове многоліття, а також   підготували вітальні пісні.

Родзинкою заходу був виступ Петра Лисака в дуеті з учасницею ветеранського клубу Галиною Бардецькою, для якої 2021-й рік також є ювілейним. У їх спільному  виконанні прозвучала пісня «Ой, як роки летять».

В цей день було все, чим пам’ятні  ювілеї в людській долі: і пишні букети квітів, і подарунки, і  неймовірні враження на довгі роки.