До призначення на посаду начальника Другого відділу Дубенського районного центру комплектування та соціальної підтримки в м.Радивилів, підполковник Збройних Сил України Олександр Олександрович Кузьмич здійснював військову службу у військових комісаріатах міст Старокостянтинів та Рокитне.

В 2015 році брав участь в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Пройшов всі щаблі військової служби – від техніка, старшого техніка, а тоді - начальника вузла зв’язку бригади. Відповідальний фахівець військової справи, вміє ефективно знаходити спільну мову як з особовим складом, так і з офіцерами військової частини.

З 2018 року наказом командування Олександр Кузьмич був направлений на продовження військової служби у військових комісаріатах Старокостянтинова та Рокитного. Проявив себе як керівник з достатнім досвідом організаторських навичок, вмінням налагоджувати діалог з представниками органів влади та місцевого самоврядування, громадськістю регіонів, вирішуючи актуальні завдання, які в цей непростий час стоять перед військовими комісаріатами. Створив достатньо професійні колективи працівників з усіх питань вирішення військово-мобілізаційної роботи серед населення, користується заслуженим громадським авторитетом та повагою.

Одружений, разом з дружиною виховують двох доньок.

Згідно з наказом командувача військ оперативного командування «Захід» від 29.08.2022 року № 428 підполковник Олександр Кузьмич був призначений на посаду начальника Другого відділу Дубенського РТЦК та СП в м.Радивилів

Новий керівник вже приступив до виконання своїх обов’язків.

Днями у Радивилівській міській раді відбулася робоча зустріч Олександра Кузьмича з міським головою Миколою Карапетяном.