Одним із основних джерел наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Сплачуючи його, наші краяни дбають про добробут територіальних громад.

За підсумками першого півріччя 2022 року платники Радивилівщини спрямували до бюджетів 91,8 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року, надходження даного платежу зросли на 17,3 мільйони гривень або 23,2 відсотки .

 

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 72,5 мільйони гривень, що перевищує минулорічні показники на 16,7 мільйонів гривень. До державного бюджету платники перерахували 19,3 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 657 тис  грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.

 

Стабільність надходжень ПДФО, як і всіх податкових платежів – особливо важлива для державного бюджету та територіальних громад у період протидії загарбникам. Тому у податковій службі наголошують: обороноздатність країни та спроможність громад якісно виконувати завдання із забезпечення функціонування об’єктів інфраструктури значною мірою визначається податковою дисципліною представників бізнесу та громадян. 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»