Під час чергового приїзду у Радивилівську громаду народний депутат України Олександр Аліксійчук побував у Немирівському Старостинському Окрузі

Поспілкувалися з старостою Віталієм Дідуком про прихисток та поселення внутрішньо переміщених осіб, налагодження з ними комунікації та забезпечення речами першої необхідності постраждалих від російської агресії.

Олександр Аліксійчук ознайомився з успіхами місцевої швейної майстерні. Кількаріч тому жителька старостинства, багатодітна мама Іванна Мельник пройшла навчання, розпочала власну справу і тепер надає жителям сільської місцевості послуги з пошиття та ремонту одягу. Її робоче місце обладнано у адмінприміщенні в с.Батьків - у контексті співпраці Радивилівської міської ради з обласною службою зайнятості.

Олександр Аліксійчук також відзначив належне забезпечення тренувальним обладнанням тренажерного центру в Батькові. Тут займаються спортом молодь та підлітки. До початку війни діяла дитяча секція з боксу.

Заступник міського голови Олександр Пастух зазначив, що тренажерний центр в Батькові був облаштований Радивилівською міською радою на умовах співіснування в 2019 році. За кошти з місцевого бюджету також проведено капітальний ремонт всього старостинського адмінприміщення.