Тримаємо економічний фронт та забезпечуємо надійний тил нашим захисникам, - саме з таким настроєм платники податків Дубенського району підтримують лави ЗСУ, своєчасно сплачуючи податки до бюджетів.

За підсумками січня - серпя 2022 року з легальних доходів мешканців громад Дубенського району до бюджетів усіх рівнів сплачено 747,2 мільйонів гривень ПДФО. Порівняно з минулорічними показниками, надходження даного платежу зросли на 272,7 мільйонів гривень або 57,4 відсотки.

Із загальної суми даного податку місцеві скарбниці отримали 590,3 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 234,4 млн гривень. До державного бюджету платники перерахували 156,9 мільйони грн податку на доходи фізичних осіб. Цей показник збільшився на 38,3 млн грн. порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Вважаючи на воєнну ситуацію, податківці нагадують про необхідність дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленого законодавством, неприпустимості її виплати у  “конвертах”, адже від цього залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка ЗСУ в цілому, суттєва матеріальна допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»