За сприяння народного депутата України Віктора М'ялика та Рівненського осередку політичної партії ,,За Майбутнє,, в багатьох територіальних громадах області дітям встановили сучасні ігрові комплекси.

До народного депутата від політичної сили ,,За Майбутнє,, із відповідним запитом звернулись і жителі м.Радивилів.

На прохання громади посприяти у облаштуванні ігрової локації для наймолодших відреагували оперативно. Відтак, дітям в Радивилові встановлять новий ігровий майданчик.

Вже цієї осені

Відповідний проєкт обговорили сьогодні під час зустрічі з Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном голова Рівненської обласної організації політичної партії ,,За Майбутнє,, Ігор Ясенюк та Володимир Тутевич, помічник народного депутата України від політичної партії,,За Майбутнє,, Віктора М'ялика.

Серед іншого розглянули проблемні питання життєдіяльності громади в період воєнного стану, окреслили співпрацю в сфері залучення інвестицій та створення нових робочих місць.

А також узгодили місце встановлення ігрового майданчика - локацію на території міського ДНЗ ,, Сонечко,,

Адже діти - це наступне покоління українців, Попри всі тяжкі випробування війною, дорослі й далі мають дбати про їх щасливе дитинство. Задля цього й працюємо.