Упродовж січня-червня 2022 року платники Радивилівської, Козинської та Крупецької громад, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 12,5 млн єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 1,9 млн  грн, або на 17,6 відсотків.

Майже 70 відсотків надходжень від єдиного податку становить сума, перерахована приватними підприємцями. Упродовж шести місяців цього року вони спрямували до місцевих скарбниць 8,7 мільони гривень, що на 1,9 мільйона гривень більше, ніж торік.

Юридичні особи поповнили бюджети територіальних громад, сплативши 1,0 млн гривень єдиного податку, що на 228 тис грн більше, ніж торік .

За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 2,7 мільони гривень єдиного податку.

Єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.

 На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»