Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Данина поваги символу держави

Дата створення: 12:32 23.08.2017

Сьогоднішнім ранком жовто-блакитні стяги урочисто здіймалися над кожним містом і селом нашої Батьківщини. Гордо замайорів головний державний символ і над центральною площею Радивилова. Урочисту церемонію підняття прапора України провели голова Радивилівської об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян, голови районної ради та райдержадміністрації В.М.Кондик, О.В.Ващук, військовий комісар Радивилівського районного військового комісаріату О.Є.Шевчук.

Вітання міського голови

Дата створення: 09:14 23.08.2017

Від імені колективу міської ради, міськвиконкому, депутатського корпусу сердечно вітаю вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ, ГОСТІ МІСТА ТА РАЙОНУ

Дата створення: 09:10 23.08.2017

Щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України! Ми відзначаємо його в переддень Дня Незалежності, адже ці свята нерозривно пов'язані. Під державним прапором ми маємо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу - Україну. З любов`ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави - синьо-жовтий стяг. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Зі святом вас, шановні!  Нехай Державний прапор осяює наш шлях та надихає на нові успіхи задля розвитку  України!  

До Дня Незалежності України

Дата створення: 17:42 21.08.2017

В Радивилівській центральній бібліотеці МЦБС оформлена виставка – інсталяція «Незалежна Україна – суверенна і єдина» до дня Незалежності України.

На черговій сесії міської ради

Дата створення: 09:49 18.08.2017

У четвер, 17 серпня, у залі засідань Радивилівської міської ради працювала позачергова, двадцять сьома сесія за участю міського голови М.Карапетяна. Із обраних 26 депутатів на сесію прибули 17. На їх опрацювання  в порядку денному було винесено питання  про зобов’язання Радивилівською міською радою не відчужувати ділянку автомобільної дороги загального користування на вул.. Лев’ятинській у приватну власність, а самостійно утримувати її в належному стані (за умови передачі дороги  з державної – у комунальну власність). Така дещо нелогічна (як зауважила більшість депутатів) вимога була сформульована у листі від Мінекономрозвитку України, який днями надійшов до міської ради. Підтримавши проект рішення у відповідній редакції, депутати, в свою чергу, наголосили на необхідності клопотати до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо пришвидшення процесу державного майна у власність об’єднаної громади та чимшвидше, доки сприяють кліматичні умови, приступити   до її ремонту. Крім цього, в ході голосування депутати не задовольнили клопотання ПАТ «Рівнеобленерго» щодо встановлення пільг по сплаті орендної плати за земельні ділянки на території об’єднаної громади. Найперше - керуючись вимогами Податкового Кодексу України, що ними забороняється сільським, селищним, міським радам та радам об’єднаних територіальних громад встановлювати на свій розсуд індивідуальні пільгові ставки місцевих податків та зборів для окремих юридичних та фізичних осіб, чи підприємців, чи й зовсім звільняти від їх сплати.  

ПЕРША ВЕЛО-ЕКСКУРСІЯ РАДИВИЛІВСЬКОГО МУЗЕЮ

Дата створення: 14:12 17.08.2017

Нещодавно Радивилівським історичним музеєм вперше було проведено веломандрівку для активних жителів нашого міста. Учасники події відвідали та дізналися багато цікавого про визначні місця нашого краю. Група відвідала архітектурні споруди, побудовані за кошти мецената М.Гінсбурга; пам’ятки сакрального мистецтва, які відомі своєю багатою історією; пам’ятки монументального мистецтва; пам’ятки природи місцевого значення. А також мандрівники побували на хуторі Пороховня, де знаходиться меморіальний комплекс та урочище. По завершенню веломандрівки можна було скупатися та відпочити біля джерела, яке в народі називають «танковим».

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 16:29 16.08.2017

У четвер, 17 серпня ц.р. о 15 год. 00 хв. в залі засідань міської ради по вул.Парковій,5 у м.Радивилів відбудеться позачергова двадцять сьома сесія міської ради восьмого скликання.

З нагоди завершення капітального ремонту даху клубу села Гаї-Лев'ятинські

Дата створення: 09:30 16.08.2017

У вівторок, 15 серпня, з робочим візитом у с.Гаях-Лев’ятинських Радивилівської об’єднаної територіальної громади побував народний депутат О.В.Дехтярчук. Спільно з міським головою М.А.Карапетяном, заступником з гуманітарних питань О.В.Пастухом, в.о. сільського старости А.П.Колдуном він взяв участь в урочистостях з нагоди завершення капітального ремонту даху клубу села Гаї-Лев'ятинські, який було здійснено за кошти державної субвенції. Після урочистої частини, зітканої з творчих вітань наймолодших учасників художньої самодіяльності, у приміщенні клубу відбувся відкритий діалог народного депутат з  сільською громадою. Було обговорено найбільш актуальні питання життєдіяльності - підвіз дошкільнят до садочка, ремонт дороги, продовження водогону.

До Дня Незалежності України

Дата створення: 10:28 11.08.2017