Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

У рік новий - дощ стелив дорогу

Дата створення: 12:54 02.01.2018

По-весняному теплою, без снігу та найменшого натяку на зимовий морозець, запам’ятається нам новорічна ніч 2018-го.

Вітання міського голови

Дата створення: 20:02 30.12.2017

Шановна Радивилівська громадо!

ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ, ОКРЕСЛЕНО ПЕРСПЕКТИВИ

Дата створення: 09:48 28.12.2017

Головний кошторис життєдіяльності громади міські депутати ухвалили цього понеділка, під час четвертого пленарного засідання 32-ї, чергової сесії. Прийняття важливих передноворічних рішень проходило із вже анонсованим в попередньому номері нашого видання застосуванням поіменної електронної системи голосування. Тепер радивилівським  обранцям, як і їхнім колегам у Верховній Раді, замість тривалої у часі, схожої на шкільну, переклички досить тільки натиснути відповідну кнопку «За», «Проти», «Утримався». Результати депутатського голосування всього за кілька секунд відображаються на інтерактивному екрані: не тільки відповідно до поіменного списку присутніх, а й їхньої фракційної приналежності. Утриматися від схвальних оцінок з приводу зручності та функціональних переваг нововпровадження не зміг практично ніхто...

В очікуванні новорічного дива

Дата створення: 16:24 20.12.2017

Вчора надвечір, на свято Миколая Чудотворця, жителів Радивилівської  громади об’єднала спільна радість: у місті та старостинських округах засяяли вогні на новорічних ялинках! 

У ПОМІЧ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ СТАЛИ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ

Дата створення: 15:13 19.12.2017

Аби розкласти найменшим під подушки мрії, щороку, в грудні, сходить зоряними стежками на землю Божий Угодник Миколай. «Цукерки… Ляльку… Конструктор… Чобітки…»,  - старанно виводять маленькі адресанти у своїх листах прохання сивобородому Добродію. І на зовсім інші дари з його чарівної торбини чекають ті діточки, чий кожен новий день триває у виснажливій  боротьбі. За життя…

Солодощі до Дня Миколая

Дата створення: 15:39 18.12.2017

Особливо його чекають діти. Бо для них свято стає чарівною казкою, коли  невидимо з’являється Святий і кладе під подушку такі бажані гостинці.  Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається. Тому, що  кожен із нас є своєрідним його помічником. От і цього року, завдяки підтримці міського голови Карапетяна М.А.,  солодкі подарунки отримали   99 дітей з особлиивими потребами,  6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Радивилівської обєднаної територіальної громади.

Міська рада переходить на електронну систему голосування

Дата створення: 10:47 18.12.2017

Відповідні зміни до регламенту міської ради депутати внесли сьогодні, в ході роботи другого пленарного засідання чергової, 32-ї сесії.