Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Місто настрою та ідей, і - талановитих людей!

Дата створення: 16:42 22.05.2018

У суботу, 19 травня, в Радивилові відзначали передювілейну, 454-у річницю першої писемної згадки про місто.

В пам'ять про покалічені долі та обірвані життя

Дата створення: 12:48 22.05.2018

У неділю, 20 травня, радивилівська громада вшанувала світлу пам'ять  усіх, хто загинув у  жорнах політичних репресій.

На тлі свята закріпили підписами домовленість про співпрацю та партнерство

Дата створення: 17:44 21.05.2018

В суботу, 19 травня, під час відзначення 454-ї річниці першої писемної згадки про Радивилів, наше місто відвідали вельмишановні гості, представники місцевого самоврядування гміни Нове (Республіки Польща) у складі бурмістра гміни Нове Чеслава Волінскі та його дружини Бернадети Волінскі, голови міської ради міста Нове - Марека Сломінскі, а також волонтерів Лусяна та Ренати Левандовских, Едварда Зелінскі, Вєслава Клопотовскі. 

До Дня міста – чудовий фотокуточок

Дата створення: 20:55 16.05.2018

Центральна площа Незалежності отримала ще один креативний арт-об’єкт у вигляді чудового фотокуточка з написом  «Я люблю Радивилів». Ця експозиція виготовлена із антивандальних матеріалів та, без перебільшення, додає головному майдану святковості, активно привертає увагу перехожих. Декоративну конструкцію цими днями встановили на місці її подальшого постійного перебування працівники з благоустрою міської ради. Урочиста презентація цієї локації відбудеться безпосередньо під час святкування Дня міста у суботу, 19 травня.

До уваги споживачів електроенергії

Дата створення: 16:13 16.05.2018

З 15 по 18 травня ц.р. з 8.30  до 14.00  буде припинено подача електроенергії по вул. Четвертного, а також ринок "Новий".

Освітню систему Польщі вивчають і радивилівці

Дата створення: 11:02 16.05.2018

У Свєнтокшиському воєводстві Польщі 12 освітян Рівненщини вивчають кращі практики управління в громадах. Серед учасників: 3 директори опорних шкіл і 9 начальників і спеціалістів відділів освіти ОТГ, які об’єдналися у регіональну команду консультантів-тренерів під головуванням начальника управління освіти і науки РОДА Григорія Таргонського. Делегатом від Радивилівщини стала Ірина Ковалевська, начальник відділуосвіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Програма Дня міста Радивилів 2018

Дата створення: 15:00 10.05.2018

Сім десятиліть шукала могилу батька

Дата створення: 14:35 10.05.2018

Покалічена війною доля – це, зокрема, і про життя 78-річної Олександри Федорівни Ковальчук, що нині проживає на Житомирщині. Тоді, у  квітні 1942-го, їй не виповнилося й трьох років, коли додому принесли сумну звістку про загибель батька. Тож, скільки живе на світі, його не пам’ятає. Хіба що з розповідей матері, яка у день, коли отримала чорну звістку про те, що залишається на цьому світі сама і має підняти на ноги чотирнадцятеро (!) діточок, жінка народила  вп’ятнадцяте. Свого наймолодшого сина визволитель Радивилова  Федір Сергійович Подкаура так ніколи і не побачив.

Від імені серця. Від імені пам’яті. Від імені життя…

Дата створення: 14:34 10.05.2018

Весна. Травень. Місяць пам’яті про Велику Перемогу- найвеличніше історичне свято, в якому смуток втрат перекривається безмірною радістю, тріумфом свободи й миру. З традиційними почестями у День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні радивилівська громада склала шану сивочолим ветеранам, дітям війни. А також усі разом молилися за світлу пам'ять тих, хто ціною власного майбутнього заплатив за наше право вільно жити… Тих, чиї імена ми знаємо. І чиїх імен не віднайдено й досі, наголосив благочинний Радивилівського благочиння церков УПЦ о.В’ячеслав (Демчук) під час поминальної панахиди. У місті відбулася традиційна маніфестація та жалобний мітинг на Меморіалі Слави – місці, де вічним сном сплять загиблі солдати. Поминальне богослужіння на військовому кладовищі відслужили священики міського храму Святого Олександра Невського. Після хвилини мовчання на знак скорботи за загиблими захисниками, слова привітання громаді висловив і міський голова М.А.Карапетян: