Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Нацбанк України інформує

Дата створення: 12:06 17.11.2017

Про санаторно-курортне лікування для постраждалих на ЧАЕС

Дата створення: 15:54 13.11.2017

З 01. 01. 2017 запрацював новий механізм оплати послуг за санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, який базується на  укладанні тристоронньої угоди між постраждалою особою, управлінням соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом. При цьому постраждала особа самостійно обирає  санаторно-курортний заклад для оздоровлення. Розміри відшкодування санаторіям за надане лікування в 2017 році становлять:

Вітаючи тих, хто створює свято

Дата створення: 17:38 09.11.2017

Є серед нас ті, хто сіють зерно, печуть хліб... Але не менш високим є людське покликання - творити і дарувати свято.

У ГАЗЕТИ»СУРМИ РАДЗИВІЛІВ» ЗМІНИЛИСЯ СПІВЗАСНОВНИКИ

Дата створення: 12:02 09.11.2017

У порядок денний позачергової тридцять першої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбулася 8 листопада 2017 року в залі засідань міської ради, були включені наступні питання: Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік; Про звернення депутатів міської ради до ПАТ «Рівнеобленерго»; Про вихід міської ради зі складу співзасновників друкованого засобу масової  інформації газета «Сурми Радзивілів» шляхом передачі прав співзасновника;  Про  прийняття на  баланс Радивилівської міської ради  деякого нерухомого майна, яке перебуває у власності Радивилівської міської ради; Про здійснення компенсаційних витрат з міського бюджету; Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 26.01.2017 № 174 «Про Програму матеріально-технічного забезпечення сесійної та депутатської діяльності на 2017 рік»; Про делегування повноважень відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту міської ради; Про внесення змін до рішення Радивилівської міської ради від 10.02.2017 № 193 «Про затвердження граничної чисельності та штату працівників закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту, засновником яких є Радивилівська міська рада та скорочення чисельності та штату працівників»; Про затвердження детального плану території; Про надання дозволу на розроблення детального плану території;  Про  внесення змін в Рішення міської ради від 10.02.2017 №196 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»; Про  затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність; Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок  в оренду; Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність; Про надання  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); Про розгляд заяви  гр. Молінського Б.Д. щодо виділення земельної ділянки.

Радивилів побратається з Перечином. Задля співпраці

Дата створення: 17:24 08.11.2017

В найближчому майбутньому наша об’єднана громада співробітничатиме з туристичним Закарпаттям: вчора в Радивилівській міській раді побувала делегація з м.Перечина на чолі з міським головою  Іваном Погоріляком. Предметом же основного діалогу став досвід радивилівців у питаннях децентралізації влади, створення і діяльності ОТГ.

Здоров’я, добра, довголіття!

Дата створення: 15:03 07.11.2017

Життєвий досвід – безцінний, і приходить в людську долю разом із поважними ювілеями. Сьогодні, 7 листопада, саме таке хвилююче ювілейне свято завітало і в оселю Максима Юхимовича Будька - шанованої в нашій громаді людини,  краєзнавця і публіциста, одного з ініціаторів відновлення в Радивилівському районі «Просвіти», керівника Радивилівського відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів, колишнього інспектора шкіл райвно.

З увагою - до потреб жителів громади

Дата створення: 09:15 06.11.2017

Відповідно до затвердженого графіку, першого та другого листопада голова міської ради М.А.Карапетян провів виїзні дні прийому громадян у старостинських  округах об’єднаної громади.

Професійне свято відзначили працівники соціальної сфери

Дата створення: 16:59 03.11.2017

За душевне тепло, віддане людям, представникам галузі  було організовано букет творчих вітань. Урочистості відбулись  у залі міського центру дозвілля та мистецтв в п’ятницю, 3 жовтня.

До Дня працівників соціальної сфери

Дата створення: 17:26 02.11.2017

Запрошуємо жителів та гостей громади у пятницю,