Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Новорічно-різдвяний калейдоскоп

Дата створення: 13:58 17.01.2018

Колядували церковні хори

Дата створення: 14:37 16.01.2018

І йшла коляда вулицями міста – у стрічках сріблястих, в світлому намисті, іскорки щастя поміж людей розсипала! Свято, покликане примножити духовність підростаючого покоління, відродити і зберегти багаті традиції  краю, розпочала вітальним зверненням художній керівник гуртків міського будинку культури О.Шпес. Далі на сцені виступили дитячо-юнацький хор храму Святого Олександра Невського (керівник М.Семеряк), а також дорослий відділ хору цієї ж церкви (керівник Н.Коренківська). Участь у різдвяному заході взяли й хористи Свято-Покровського храму с.Немирівка (керівник Г.Крук).

А за колядниками – щедрувальники!

Дата створення: 14:33 16.01.2018

Прекрасні миттєвості зимових свят ще тривають. А поки живе коляда – житиме й світла традиція віншувати з Різдвом не тільки в кожній хаті,  а і в трудових колективах.

На щастя, на здоров’я громада колядує!

Дата створення: 12:05 16.01.2018

Благословив Господь нас діждати року нового, і от знову - в гарному гуморі, при доброму здоров’ї, з пшеницею в кишенях та з колядою на устах аматорські колективи Радивилівської об’єднаної громади  зібрались разом на одній сцені: віншувати усіх з Різдвом Христовим! Минулої неділі у залі міського будинку культури відбувся традиційний  фестиваль колядок. Пресвітлої святкової пори у піснеспівах про народження Ісуса-Дитяти сповіщали народний аматорський хор міського будинку культури та народний академічний хор Радивилівської школи мистецтв, народний аматорський ансамбль "Лелія", народний аматорський ансамбль"Забава", зразковий ансамбль"Барвінок", гурти колядників сіл Дружба, Підзамче, Перенятина, Га­їв-Лев'ятинських, дует у складі Марії Пицури та Анжели Андріюк з с.Немирівка. В ролі Ангела-ведучої виступила вихованка вокального ансамблю будинку культури Віталіна Горопаха. Усі мали змогу переконатися, яка різноманітна та яскрава Радивилівщина у своїх різдвяних традиціях. Адже ватаги колядників вразили різноманіттям та чисельністю виконаних колядок, різдвяних імпровізацій, новорічних віншувань. Деякі відтворили напрочуд рідкісні та складні у виконанні музичні твори.  На подібні фестивалі хочеться повертатись, аби проникнутися цією дивовижною, живою енергетикою Різдва. Адже коляда, переходячи із покоління в покоління, і є отим чистим джерелом, яке наповняє людські серця добротою й світлом милосердя, тим самим наближаючи їх до Бога.

Міська бібліотека зібрала на «Різдвяні посиденьки»

Дата створення: 12:03 16.01.2018

Скрізь панує радість велика! Ці, по-особливому щороку проникає в кожен закуток, де лиш тільки пломенить тепло людських сердець, і є щире бажання прославляти новонародженого Божого Сина. Саме так, у душевнім затишку та піднесенім настрої минулої п’ятниці, 12 січня, проходила щедра різдвяна  гостина, яку організували для своїх відвідувачів бібліотекарі міської центральної бібліотеки. Ті, хто щодня дарують нам безцінне спілкування з книгою, завчасно подбали, аби на різдвяних столах парували повні макітри усілякої смакоти! І наварили й напекли, і почесних гостей запросити не забули. З особливою же шаною приймали у колі запрошених людей праці, які є давніми друзями книгозбірні та, попри поважний вік, не втрачають соціальної активності.

І радивилівськими вулицями Маланки ходили!

Дата створення: 11:57 16.01.2018

Активні приготування до цього святкового вечора тривали, зокрема, і в Радивилівському історичному музеї. А вже у суботу, 13 січня, жителям та гостям міста тут влаштували тематичну етно-вечірку: цікаве, з розмахом, обрядове дійство під назвою «Ой, господарю, господарочку, пусти в хату Маланочку». Головними учасниками цієї яскравої різдвяної забави стали творчі учасники й учасниці міських хореографічних колективів «Калейдоскоп» та «Подих Сходу» (керівник Яна Гуска). Меланкували разом із творчою молоддю також і представники місцевих ЗМІ, а також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська, її заступник І.А.Киричук.

Радивилів з "Усмішкою"

Дата створення: 17:15 12.01.2018

Радісну, світлу подію принесла в життя міської громади передсвяткова п'ятниця, 12 січня. У Радивилові відбулось довгоочікуване урочисте відкриття реконструйованого з добудовою ДНЗ ясел-садка№2 "Усмішка". У його просторих, затишних групах пізнаватимуть світ та здобуватимуть ази знань 75 малят.

Співробітництво територіальних громад: переваги та перспективи

Дата створення: 11:47 11.01.2018

Днями у Радивилівській міській раді побувала делегація на чолі з директором Рівненського центру розвитку місцевого самоврядування Русланом Сивим. За круглим столом міський голова Радивилівської ОТГ М.А.Карапетян, керуючий справами виконавчого комітету міської ради С.В.Гуща, заступник міського голови з гуманітарних питань О.В.Пастух, а також  голова Крупецької сільської ради В.В.Мошкун обговорили один із ефективних методів подальшої взаємодії об’єднаних громад – так зване муніципальне співробітництво.

Військкомат інформує

Дата створення: 11:43 11.01.2018