Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Грант на навчання для студентів Радивилівської громади

Дата створення: 15:37 17.04.2018

До закінчення терміну подання робіт залишилось близько місяця (тобто можно встигнути, хоча часу й не так багато , роботи приймаються до 15/05/2018), тому просимо розмістити на сайті Вашої територіальної громади http://radyvylivrada.gov.ua/ інформацію про конкурс для студентів очної та заочної форми навчання, переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ВНЗ.  Наразі відкриті 2 номінації. Участь у конкурсі безкоштовна.  Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

З робочим візитом – у Радивилівську громаду

Дата створення: 10:01 16.04.2018

Народний депутат України від нашого виборчого округу О.В.Дехтярчук днями побував на Радивилівщині: за круглим столом парламентар зустрівся із представниками місцевих медіа. З перших уст прозвучали роз’яснення з приводу питань щодо законодавчого врегулювання руху великогабаритного та великовантажного транспорту шляхами України – конкретно у нашій об’єднаній  громаді ця проблема уже призвела до сумних наслідків та, практично, повного руйнування автошляху, який сполучає адміністративний центр громади із Підзамчівським старостинським округом. Народний депутат висловив свою авторитетну оцінку і щодо перспективи передачі повноважень у сфері справляння місцевих податків та зборів безпосередньо у компетенцію органів місцевого самоврядування. Зважаючи на те, що влада на місцях, на сьогоднішній день, фактично, самостійно забезпечує друк та розповсюдження податкових повідомлень, а, отже, і здійснює облік платників податків.

Вітання міського голови

Дата створення: 17:16 05.04.2018

Шановна радивилівська громадо та гості нашого краю!

І стало місто, мов писанка!

Дата створення: 17:47 04.04.2018

До найбільшого свята всієї християнської родини – Світлого Воскресіння Христового – вперше у нашому місті було проведено масштабну передвеликодну акцію. Результатом креативного підходу та творчих пошуків її учасників стали вражаючої краси рукотворні  інсталяції, якими нині облаштований кожен куточок на  центральній площі Незалежності.

Великоднє диво – дитячими руками

Дата створення: 17:05 04.04.2018

У міському будинку культури відбувся майстер-клас: всіх охочих навчали розмальовувати писанки

Літературне свято з нагоди презентації книги Є. Гудими «Довга дорога до себе»

Дата створення: 11:06 27.03.2018

Двохсотсторінкове видання під філософською назвою «Довга дорога до себе» побачило світ в січні цього року, накладом 1000 примірників. В одному з видавництв готується до друку і другий том. Передмову до зібрання творів написав член Національної спілки письменників, народний депутат України І, ІІ і ІІІ скликань Верховної Ради Дмитро Чобіт, якого з Євгеном Петровичем об’єднала спільна праця на педагогічній ниві Червоноармійського (Радивилівського) району. Цієї п'ятниці близька і зрозуміла читачеві творчість Євгена Петровича зібрала у залі школи мистецт чимале коло його шанувальників з числа міських жителів. «Це вплив долі, що я народився саме того дня, який тепер відзначається як Міжнародний день поезії. Це не випадковість, а саме доля», - скаже Євген Петрович про факт з власної біографії у одному з інтерв’ю пресі, до діяльності, якої, безпосередньо причетний: у житті Євгена Петровича були й часи, коли він працював літературним редактором обласної газети в м.Суми. Літературний бенефіс в минулому - педагога, багаторічного керманича районного відділу освіти, який ініціював будівництво шкіл та виплекав чималу вчительську плеяду, відвідали також колеги-освітяни, учнівство громади, представники поетичної спільноти краю, зокрема, Г.В.Гнатюк, Член Національної спілки письменників України, вчитель українсьої мови та літератури Радивилівського НВК "школа№2-ліцей", краєзнавець, автор історичних збірників В.І.Ящук, поет, викладач дисциплін Радивилівського професійного ліцею В.Д.Ярмусь. Із знаковою подією талановитого автора привітали заступник міського голови О.В.Пастух, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради І.М.Ковалевська, голова районної спілки ветеранів В.А.Бондар. Кращі читці загальноосвітніх шкіл громади декламували напам'ять поезії із презентованого видання, клуб любителів пісні "Надвечір'я", який діє при центральній міській бібліотеці, виконав пісню на слова Євгена Петровича "До Дмитра дівка хитра". Трепетні слова вдячності адресувала батькові. зокрема, і донька Євгена Петровича - Вікторія Євгенівна, яка зауважила, що здійснилась чи не найзаповітніша мрія його довгих творчих років. У цій збірці знайшли місце любов, талант, мудрість нашого відомого земляка. А це те, що буде гідним спадком як родині, так і громаді. Людям, серед яких Євгену Петровичу так плідно пишеться і віршується.

Налагоджено партнерство з польською Гміною

Дата створення: 12:28 23.03.2018

Відповідне рішення депутати підтримали під час позачергової, 37-ї сесії Радивилівської міської ради, яка відбулась у середу, 21 березня. У засіданні взяли участь головний лікар районної лікарні Федір Стецюк, а також обласна делегація у складі експертів Рівненського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Валерія Мікуліча, Олександра Придатка, а також заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Василя Височанського. Формування мережі медичних закладів у об’єднаній громаді стало темою діалогу гостей з місцевими депутатами.

У Радивилові вже є інспектори праці

Дата створення: 12:25 23.03.2018

Інспекторів праці на Рівненщині стало більше: відповідне посвідчення днями отримали керуючий справами виконавчого комітету Радивилівської міської ради С.В.Гуща та  начальник юридичного відділу С. П. Бусь. Отриманий документ дозволяє інспектору праці в будь-яку годину доби відвідувати об’єкти підприємницької діяльності, де використовується наймана праця з метою інспектування на предмет легальних трудових відносин. Їм не потрібно буде жодних дозволів для перевірок: вони уповноважені ознайомлюватися з будь-якими книгами, реєстрами та документами, ведення яких передбачено законодавством про працю, можуть ставити запитання працівникам щодо того, легально вони працевлаштовані, або ж отримують зарплату «у конвертах». За наявності ознак кримінального правопорушення інспектор праці може заручитися підтримкою працівників правоохоронних органів.

Громада розробить власну концепцію безпеки

Дата створення: 12:15 23.03.2018

Знайшлися люди, які готові нам в цьому допомогти: минулого вівторка у Радивилівській міській раді відбулось виїзне засідання за участю виконавчого директора Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяни Грещук, представників Центру правових та політичних досліджень «Сім», голови Самбірської районної ради Віталія Кімака. Після Львівщини, де програма розвитку безпеки була започаткована ще у 2015 році, Радивилівщина стане першою громадою на Рівненщині, яка перейматиме досвід її успішної розробки та реалізації.

Вшанували пам'ять визволителів міста

Дата створення: 20:36 20.03.2018