Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Примножуючи шанси на порятунок

Дата створення: 14:39 01.06.2018

Сьогодні у бійців підрозділу Радивилівської ДПРЧ-7 -  позапланове «професійне» свято: вперше за всю історію діяльності пожежна частина отримує дороговартісне іноземне спецобладнання для проведення рятувальних робіт під час дорожньо-транспортних пригод. А це – комплект сучасних захисних касок, вантажопідйомні подушки, автоматизовані гідравлічні ножиці для розрізання металевих конструкцій. Загальна вартість обладнання, від якого напряму залежить оперативна допомога та порятунок людських життів –більш як триста тисяч гривень. Спецприладдя бійцям підрозділу вручив голова об’єднаної громади М.А.Карапетян.  Днями радивилівська делегація повернулася із міста Нове (Республіка Польща), де у рамках підписаної угоди про співробітництво на благодійній основі польська сторона і надала пожежній службі нашої громади  вже згадане устаткування. З цього приводу у актовій залі, наче на урочистості з нагоди професійного свята, зібрався увесь особовий склад пожежно-рятувальної частини.

ОГОЛОШЕННЯ про заміщення вакантної посади

Дата створення: 12:33 31.05.2018

Радивилівська міська рада

До Дня захисту дітей

Дата створення: 12:28 31.05.2018

Для зацікавлених осіб

Дата створення: 17:41 30.05.2018

Останній дзвінок покликав на найдовшу у році перерву!

Дата створення: 12:12 30.05.2018

Зокрема, для вихованців загальноосвітніх закладів Радивилівської об’єднаної громади останній дзвінок пролунав у вівторок, 29 травня.

Їм творити майбутнє Радивилова

Дата створення: 12:48 29.05.2018

Цього четверга юні танцюристи й актори – вихованці зразкового колективу дитячого театру танцю "Радик" (керівник Н.В.Бортник), який діє при радивилівському Будинку культури, зробили перерву у репетиція і побували на пам’ятній фотосесії  у міській раді. Судячи із того, наскільки активними та допитливими є ці хлопчаки й дівчатка, можна сміливо стверджувати, що складі сьогоднішньої групи  в майбутньому -  не тільки перспективні фахівці, а й соціально-активні жителі свого міста. А, значить - майбутні депутати або члени виконавчого комітету, заступники й керівники. Привітатися із підростаючими зірками сцени вийшов і міський голова Микола Аракелович Карапетян, який залюбки долучився до спільного фото із талановитою дітворою, що нею настільки багата наша громада та її адміністративний центр зокрема. Гуртківці побували, зокрема, і в приміщенні сесійної зали, їм надзвичайно цікаво було на власні очі побачили і електронну систему персонального голосування, з якою працюють депутати, і саму обстановку, у якій вирішуються найбільш животрепетні питання з життя нашого міста й громади. 

Увага!

Дата створення: 07:00 26.05.2018

Місто настрою та ідей, і - талановитих людей!

Дата створення: 16:42 22.05.2018

У суботу, 19 травня, в Радивилові відзначали передювілейну, 454-у річницю першої писемної згадки про місто.

В пам'ять про покалічені долі та обірвані життя

Дата створення: 12:48 22.05.2018

У неділю, 20 травня, радивилівська громада вшанувала світлу пам'ять  усіх, хто загинув у  жорнах політичних репресій.

На тлі свята закріпили підписами домовленість про співпрацю та партнерство

Дата створення: 17:44 21.05.2018

В суботу, 19 травня, під час відзначення 454-ї річниці першої писемної згадки про Радивилів, наше місто відвідали вельмишановні гості, представники місцевого самоврядування гміни Нове (Республіки Польща) у складі бурмістра гміни Нове Чеслава Волінскі та його дружини Бернадети Волінскі, голови міської ради міста Нове - Марека Сломінскі, а також волонтерів Лусяна та Ренати Левандовских, Едварда Зелінскі, Вєслава Клопотовскі.