Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

НА ПОРОЗІ 55-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ: ВАСИЛЬ ЯРМУСЬ – ПРО ВСЕ, ЧИМ ЖИВЕ

Дата створення: 16:04 01.11.2017

У вівторок, 31 жовтня, у Радивилівському міському історичному музеї, в рамках  циклу персональних виставок «Сіячі добра і знань», відбулась творча зустріч з радивилівським краєзнавцем і поетом, ветераном афганської війни, викладачем професійно-технічного ліцею, депутатом міської ради Василем Дмитровичем Ярмусем.

До відома депутатів міської ради восьмого скликання

Дата створення: 16:50 31.10.2017

Шановні депутати!

Стартують безкоштовні масові онлайн-курси підготовки до ЗНО

Дата створення: 12:33 31.10.2017

1 лютого Prometheus спільно з партнерами з проекту «Освіта – онлайн» запускає перші в Україні масові безкоштовні онлайн-курси по підготовці до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії – http://prometheus.org.ua/zno. Читати курси будуть провідні викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету та досвідчені шкільні вчителі.

До відома сільських мешканців громади!

Дата створення: 12:13 30.10.2017

ОГОЛОШЕННЯ!

Згадали тих, хто йшов через фронти

Дата створення: 14:50 27.10.2017

Сьогодні, в переддень 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, у Радивилівській громаді вшановували відвагу і жертовність героїв, які відстоювали нашу землю в роки Другої Світової Війни.

Зустріч з учнями професійного ліцею

Дата створення: 12:00 27.10.2017

Щороку професійний ліцей зараховує на навчання сотні дітей. Особливої уваги потребують першокурсники, оскільки вони адаптовуються у новому середовищі, набувають навиків самостійності, звикають до самообслуговування. Далеко не всі вони можуть відразу звикнути до того, що допомога мами замінюється допомогою вихователя, соціального педагога, психолога чи вчителя. Дякуючи вихователям, які щодня працюють із юнаками та дівчатами, що проживають у гуртожитку, діти швидко звикають до самостійного життя. Тут осторонь не стоять і фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалісти служби у справах дітей адміністрації, оскільки спільні зустрічі, відверте спілкування допомагає учням вирішувати свої проблеми.

Мелодія трьох поколінь

Дата створення: 15:15 23.10.2017

У с.Дружба Радивилівської об’єднаної громади було організовано вечір зустрічі, присвячений  ветеранам праці. Свого часу, вони зранку й допізна стояли у трудовому строю, були активними громадськими діячами. Ці люди й сьогодні шановані на своїй малій Батьківщині, користуються заслуженим авторитетом серед односельців, та щедрі на життєві поради, до яких охоче дослухається молодь.

В міському парку висаджують липові алеї

Дата створення: 10:11 20.10.2017

Середина жовтня подарувала нам довгоочікуване «бабине літо», а разом з ним -  і сприятливі кліматичні умови, щоб поповнити зелені насадження в міському парку імені Т.Шевченка. Цими днями тут кипить робота, працівники з благоустрою закладають липові алеї, омолоджують парк. Улюблене місце відпочинку радивилівців стане ще більш комфортним та привабливим: вздовж пішохідних доріжок уже висаджено шість десятків саджанців липи. Вони щедро напуватимуть парк тонкими пахощами у період свого цвітіння.

Свято мужності, відваги, пам’яті…

Дата створення: 17:58 17.10.2017

Минулої п’ятниці, в переддень храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці, заступниці і покровительки українського козацтва, в радивилівській громаді вшановували пам’ять всіх, хто хоробро боровся й віддав життя, відстоюючи волю й незалежність України. Глибоку подяку адресували й сьогочасним героям, учасникам АТО, серед яких – чимало вихідців з Радивилівщини.

Запрошуємо жителів та гостей Радивилівської об’єднаної громади відзначити День захисника України!

Дата створення: 14:33 11.10.2017

14.00 – церемонія пошани. Панахида та покладання квітів полеглим за волю   України  (міський парк, пам’ятник учасникам АТО, Алея Слави;  пам’ятний знак героям ОУН-УПА, що навпроти пенсійного фонду);