Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

Замінили аварійний водопровід

Дата створення: 15:57 13.12.2016

В новий рік – по новому тротуарі

Дата створення: 15:09 08.12.2016

Приємна переміна  - під завісу року старого відбувається в міській інфраструктурі на очах зацікавлених жителів всієї об’єднаної громади. За підтримки органів місцевого самоврядування та за  сприяння народного депутата Верховної Ради О.Дехтярчука  на пішохідному тротуарі вулиці О.Невського розпочато роботи із вкладання сучасного брукованого покриття.

На вас рівняється громада

Дата створення: 11:02 08.12.2016

Після роботи виїзного засідання дванадцятої сесії міської ради, яке відбулось у залі міського закладу культури та мистецтв, голова об’єднаної територіальної громади М.А.Карапетян привітав депутатів, членів виконкому, ветеранів органів місцевого самоврядування з професійним святом.

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, члени виконавчого комітету!

Дата створення: 12:40 06.12.2016

Прийміть щирі слова вітань з нагоди вашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування.  В демократичному  устрої саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем громади, налагоджувати зв’язки між  її жителями та сприяти реальній участі людей в управлінських процесах. Повсякденними турботами Радивилівської об’єднаної територіальної громади переймаються сьогодні не лише депутати, а й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Тому в цей день хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу - працюємо задля людського добробуту, розвитку територіальної громади. Уклін і шана Вам, шановні земляки, за самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє додають сили і наснаги!

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Дата створення: 12:39 06.12.2016

Від імені всієї громади висловлюю щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Зі зброєю в руках – за мирне життя свого народу

Дата створення: 12:17 06.12.2016

Миулої п’ятниці в районному будинку культури відбулось вручення нагород учасникам бойових дій в зоні проведення АТО з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України.

Один день – у кріслі керівника

Дата створення: 14:43 05.12.2016

Роль учнівського самоврядування досить стрімко розвивається і набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві. А вміння управляти - талант, який треба вчасно розпізнати і розвивати. У понеділок, 5 грудня, найбільш успішні старшокласники міста та району  мали чудову і перспективну нагоду «помінятися місцями» з керівниками організацій та державних установ Радивилова.

В пам’ять про загиблого героя

Дата створення: 16:15 30.11.2016

На фасаді Радивилівського НВК «школа№2-ліцей» у середу, 30 листопада, було встановлено меморіальну дошку колишньому учневі Шемуровському Владиславу Віталійовичу. У свої неповних 23 роки він став героєм нашого часу, бо пожертвувавши за спокій на рідній землі найдорожчим, що лише дано людині Всевишнім. Власним життям.