Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ ПОМЕНШАЄ

Дата створення: 15:14 15.03.2017

З першим теплом «закипіли» на повну й весняні роботи в місті: комунальники взялись активно прибирати вулиці, парки, сквери  від сміття, що лежало під снігом усю зиму. Попереду ще багато до чого треба докласти рук: побілка бордюрів, висаджування квітів…Всього місяць на те, щоб встигнути вже до Великодня зробити наші вулиці й дороги ошатнішими та красивішими, щоб забуяли вони барвами життя на тлі весняного цвітіння дерев. Ті ж зістарені дерева, від яких – ні цвіту, ні плоду, а лише  -  потенційна небезпека – підуть, так би мовити, «під пилку». Бригада з благоустрою міської ради уже нині активно залучається до робіт з обрізування аварійних дерев на вулиці О.Невського, що поблизу міської другої школи. Три густо уражені омелою, здоровезні липи загрозливо нависли над проїжджою частиною, і при першому сильному пориві вітру могли наробити добрячого лиха як водіям, так і пішоходам. А що найгірше  – впасти на покрівлі людських помешкань, пошкодивши їх.  

До Дня визволення міста Радивилів

Дата створення: 16:31 14.03.2017

СВЯТКОВІ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ - УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ

Дата створення: 15:54 14.03.2017

У неділю, 19 березня, Радивилівська об’єднана громада відзначатиме одну із найбільш значущих та урочистих дат в історії – 73-ю річницю визволення від німецько-фашистських загарбників.

Оголошення

Дата створення: 12:00 10.03.2017

Оголошення

Дата створення: 11:58 10.03.2017

Єднало громаду Тарасове слово…

Дата створення: 10:20 10.03.2017

Щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим, неповторним. У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

Посвята у юні музиканти

Дата створення: 12:11 06.03.2017

Справжня весна,  яка  завжди  спонукає  до  пробудження,  оновлення і натхнення  принесла іще  одне музичне  свято у  Радивилівську дитячу школу мистецтв. 3 березня (п’ятниця) в концертній залі школи  зібралися учні, вчителі,  батьки та  гості, аби  урочисто прийняти у музичну сім’ю  наймолодших школярів .

Затверджено порядок та вартість надання платних послуг

Дата створення: 10:18 03.03.2017

Щоб отримати додаткове фінансування, яке б дозволило розширити та більш якісно організувати освітню та культурну діяльність закладів Радивилівської міської ради об’єднаної громади, депутати проголосували за порядок надання платних послуг а також затвердили калькуляцію розрахунків їх вартості.