Радивилівська міська рада об'єднана територіальна громада
Радивилівський район, Рівненська область

Сторінка на стадії наповнення.

ВИВАЖЕНІ РІШЕННЯ НА ТЛІ ЕКОНОМІЧНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ

Дата створення: 17:22 14.02.2017

Міські депутати переглянули ставки місцевих податків та зборів, затвердили граничну чисельність та штати працівників закладів освіти, культури, туризму, молоді та спорту, засновником яких є Радивилівська міська рада. Загалом, винесли позитивні рішення з більш як двох десятків  питань порядку денного під час роботи чергової, шістнадцятої сесії, яка відбулась минулої п’ятниці, десятого лютого.

…Бо світ тримається на любові

Дата створення: 17:09 14.02.2017

Присвячена найромантичнішому із свят у році - Дню всіх закоханих - в міському центрі дозвілля та мистецтв відбулась концертна програма під інтригуючою назвою «Що є кохання?»

Теплий дім зекономить родинний бюджет

Дата створення: 12:33 10.02.2017

Про чинники, які б допомогли суттєво знизити суми до оплати за комунальні послуги у щомісячних платіжках, головам ОСББ м.Радивилова розповіли представники Ощадбанку з м.Рівне В. Літвінчук, Г.Ткачук, а також представник Світового банку М. Лук’яненко.

Снігопад не паралізував життя міста

Дата створення: 17:18 09.02.2017

Зима повернулась у наш регіон з новою силою. За вихідні снігом засипало українську столицю, а вже з понеділка негода впритул підкралась і до Радивилівщини: сніжити почало вже у вівторок пообіді. А вранці наступного дня усі відповідні міські служби, спецтехніка були задіяні на розчищення від заметів доріг, тротуарів, під’їздів до шкіл, дитсадочка, лікарні: працювали навіть наперекір інтенсивному снігопаду, який тривав увесь день середи.

Оголошення

Дата створення: 17:06 07.02.2017

До уваги жителів та гостей міста!

Дата створення: 12:55 06.02.2017

Святкуємо День усіх закоханих!

Дата створення: 12:54 06.02.2017

Перший рейс громадської допомоги

Дата створення: 11:41 03.02.2017

Радивилівщина зібрала речі першої необхідності місту, що опинилось на межі гуманітарної катастрофи… Свіжа кровоточива рана на зраненому тілі Донбасу – Авдіївка… У місті, яке ще з 29 січня потерпає від цілодобових обстрілів російських окупантів, почалася добровільна евакуація жителів. Серед тих, кого із епіцентру військових дій вивозять найпершими – діти.  Оголошено надзвичайний стан. Городяни залишилися без води та опалення. Через постійні атаки важкої артилерії було неможливим відновлення електропостачання, і тільки нещодавно було отримано письмове підтвердження гарантій припинення вогню. Це дозволило ремонтним бригадам електромонтерів з української та тимчасово окупованої територій вийти на місце розриву лінії електропередачі. У ситуації, що склалася, жителям зруйнованого міста та українським військовим, які зараз там знаходяться, життєво необхідні теплі речі, ковдри, продукти харчування, ліки, солярка тощо. Волонтери по всій Україні готують гуманітарні багажі для відправки у Донецьку область і закликають всіх небайдужих долучитися до збору речей першої необхідності. На допомогу місту, що опинилось на межі гуманітарної катастрофи, згуртовано піднялась і громада Радивилівщини. Зокрема, у приміщенні Радивилівської міської ради вранці цього четверга було облаштовано умовний пункт збору гуманітарної допомоги. На потреби постраждалого в результаті руйнівних обстрілів населення Авдіївки небайдужі містяни, трудові колективи закладів культури ОТГ, працівники міської ради, адміністрації, учні шкіл об’єднаної територіальної громади, працівники територіального центру соціального обслуговування громадян, Радивилівського КП «Комунальник», приватні підприємці міста зносили і привозили речі першої необхідності: теплий одяг, покривала, засоби особистої гігієни, різні продукти тривалого зберігання, тощо. Не залишилися осторонь цієї благодійної акції і жителі Крупецької та Козинської об’єднаних громад – співчуваючи людському горю, сільські родини теж щиро відгукнулися на трагедію Авдіївки, і всього за лічені години приміщення сільських рад були наповнені усілякими речами, необхідними для життєзабезпечення населення в умовах надзвичайного стану. Зібраний гуманітарний вантаж того ж дня було відправлено на обласний пункт прийому: укомплектовану допомогу від радивилівців у м.Рівне доставив міський приватний підприємець М.Мартинюк разом із координатором Радивилівського районного волонтерського центру А.Стояновською. Це перша машина допомоги, яка відправилась з Радивилівщини, але, вочевидь,  не остання: в п’ятницю хол міської ради знову наповнився пакунками з теплим одягом, консервацією, що свідчить про готовність радивилівців допомогти та демонструє наше уміння співчувати жителям найгарячішої нині точки у зоні бойових дій.