Про визначення переліку потреб, засобів і товарів для надання благодійної допомоги

26 Січня, 2024 р., 13:40
Головне управління ДПС в Рівненській області нагадує, яким нормативно-правовим актом визначається перелік потреб, засобів і товарів, для надання благодійної допомоги відповідно до п.п. 170.7.8 п. 170.8 ст. 170 ПКУ.

Про обов’язкове застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій

26 Січня, 2024 р., 13:37
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що всі платники податків зобов’язані дотримуватися вимог діючого законодавства, у тому числі щодо проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. 

Радивилівський ЦНАП ділиться досвідом роботи

25 Січня, 2024 р., 16:18
На Рівненщині сьогодні стартував семінар для керівників ЦНАПів.

Увага, буде припинено електропостачання!

24 Січня, 2024 р., 13:11
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Легальні доходи платників Радивилівщини додали місцевим бюджетам громад майже 214 млн гривень ПДФО

24 Січня, 2024 р., 11:59
Оподаткування легальних доходів жителів Радивилівщини посприяло надходженню до місцевих бюджетів громад 213,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб упродовж 2023 року.

Надходження рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів від платників Дубенського району склали понад 10,7 млн грн

24 Січня, 2024 р., 11:53
Упродовж 2023 року до  Зведеного бюджету платниками податків Дубенського району сплачено 10,7  млн гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Про ведення обліку товарних запасів з декількома місцями продажу

24 Січня, 2024 р., 11:50
Головне управління ДПС в Рівненській області нагадує, що наказом Мінфіну від 03.09.2021 р. № 496 затверджено порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців. Даним документом встановлено, що облік товарних запасів здійснюється шляхом постійного внесення до Форми ведення обліку товарних запасів інформації про надходження та вибуття товарів на підставі первинних документів, які є невід’ємною частиною такого обліку.

Щодо заповнення обов'язкових реквізитів платіжної інструкції при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску

24 Січня, 2024 р., 11:49
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що юридичні та фізичні особи-підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних