Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді. Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!
8 травня — День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Це не день святкування. Це день вдячної тиші.
Це момент, коли ми зупиняємось, аби згадати. Згадати мільйони людей, які стали жертвами найстрашнішої війни ХХ століття. Згадати кожного, хто став до боротьби зі злом і віддав найдорожче — життя.
Сьогодні, в День пам’яті та перемоги, у Радивилівській громаді відбулись пам’ятні заходи – покладання квітів на Меморіалі Слави в м.Радивилів.
До спільної акції пам’яті долучились міський голова Микола Карапетян, його заступники, представники служби ДСНС, керівництво Нацполіції та Другого відділу районного центру комплектування та соціальної підтримки.
В роки Другої Світової при стримуванні німецьких контратак та визволення міста й району тут загинули понад 1600 вояків різних національностей.
Міський голова оголосив хвилину мовчання за загиблими.
В цей день Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.
Пам’ятаємо минуле — боремось за майбутнє.