Гнатюк Максим Ігорович (11.05.1990 – 6.08.2022 р.р.)
Дата та місце народження 11 травня 1990 року, м. Почаїв Тернопільської області.
Місце проживання: м. Радивилів.
Дата та місце загибелі: 6 серпня 2022 року, населений пункт с. Кодема, Бахмутського району Донецької області.
Звання: молодший сержант.
Обставини та місце загибелі: 6 серпня 2022 року отримав поранення, несумісні із життям.
Сімейний стан: залишилися дружина, мати і брат.
Місце поховання: місто Радивилів.
Нагороди: Указом Президента України від 12 вересня 2022 року №643 Серія ОК №083928 нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Гнатюк Максим Ігорович народився 11 травня 1990 року. Ходив у садочок №2 «Світлячок». 1 вересня 1996 року пішов у 1-й клас Радивилівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Старанно навчався у школі, був відповідальним і талановитим учнем. Любив кататися на ковзанах, грати у футбол, їздити на гоночному мотоциклі-кросовику. Відвідував судно-модельний гурток Радивилівського районного Будинку школяра. Свої роботи представляв на конкурсах обласного рівня, де посідав І-ІІ місця. Після 9-го класу вступив до Радивилівського професійного ліцею, де здобув фах столяра. Мріяв у майбутньому присвятити життя столярній справі і відкрити приватне підприємство. У 2008 році вступив у Кременецький обласний гуманітарний інститут ім. Т.Г. Шевченка. У вересні 2008 році працював за контрактом у Бродах у військовій частині.
З грудня 2011 року по липень 2012 року виконував миротворчу місію в Ліберії.
У серпні 2015 року створив сім’ю, одружився з Войтович Оксаною.
З лютого 2016 року до вересня 2017 року виконував миротворчу місію в Конго. Прослуживши військовим 9 років, він звільнився. Їздив на заробітки у Словаччину і в Польщу. 14 лютого 2022 року поїхав у Польщу.
Коли почалася повномасштабне вторгнення в Україну зі сторони російської федерації, Максим не зміг залишитися осторонь та повернувся на Батьківщину. Відразу підписав контракт із ЗСУ і пішов воювати. Підготовку проходив у Старичах, Києві та Фастові. Разом із братом відправився на фронт, де відбувалися найзапекліші бої. Був призначений командиром відділення 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR.
Коли його з бійцями відправляли у район Бахмута в період найзапекліших оборонних простистоянь, брата Максима Володимира залишили у Фастові для того, щоб він відремонтував і забрав машину БТР для наступного виконання бойових операцій. На одному із завдань Максим із побратимами потрапили у ворожу засідку, проте зуміли виконати завдання, взявши у полон трьох росіян.
Свій останній бій Максим прийняв у с. Кодема Бахмутського району Донецької області. Снаряд влетів в окоп, де знаходився Максим. Його побратим Олег із Тернополя разом із 25 бригадою зуміли витягнути й евакуювати тіло Максима, не зважаючи на щільні обстріли окупантів.
Похований Максим з усіма військовими почестями на кладовищі
м. Радивилова.