У Радивилівській громаді працюють літні табори: 407 школярів проводять канікули з користю!
Навчальний рік завершено, але шкільне життя в Радивилівській громаді досі активне!

У ліцеях з 1 червня активно працюють пришкільні літні табори, які об’єднали 407 дітей. Це не просто змістовне дозвілля, а продумана система оздоровлення, розвитку і натхнення для школярів!

Творчість, рух і пригоди тут — щодня!
Кожен день у таборах має свою тематичну назву: «Знайомство», «День друзів», «Подорож», «Здоров’я» тощо. Це дозволяє зробити перебування дітей максимально різноманітним та пізнавальним.

Табірні пригоди передбачають також пізнавальні екскурсії.
Діти вже встигли побувати на пекарні, швейному та меблевому виробництвах, відвідали історико-краєзнавчий музей, центральній міській бібліотеці, поспілкувались з пожежниками у місцевому підрозділі служби з надзвичайних ситуацій та дізналися про їхню важливу роботу. Під час перебування в таборі діти забезпечені якісним та смачним харчуванням. Фінансування організоване за рахунок міського бюджету.

Програма кожного нового дня поєднує активності на свіжому повітрі, спортивні змагання, творчі майстерки, ігри, заняття з безпеки та практичні навички. Заходи організовані з урахуванням безпекового фактору, вікових особливостей дітей та спрямовані на популяризацію здорового способу життя.

Загалом у громаді здобувають знання 2146 школярів , і літні табори — це важлива складова підтримки дітей у навчальному міжсезонні.
Хоча безтурботні дні проминають швидко, вони залишають по собі теплі спогади і нові враження.

За кілька днів - закриття табірного сезону: вже 19 червня пришкільні табори припинять свою роботу, і заклади освіти готуватимуть до нового навчального року.
