УЧАСНИКАМ ТА ПЕРЕМОЖЦЯМ ФОТОКОНКУРСУ «В ЩАСЛИВІЙ РОДИНІ – ЩАСЛИВА ДИТИНА», що був проведений Службою у справах дітей Радивилівської міської ради Рівненської області до Дня захисту дітей, сьогодні вручили конкурсні призи та подарунки
Цьому передувала майже двотижнева активність у соцмережах, де батьки поширювали фотосвітлини своїх малюків, відповідно до обумовленого формату конкурсу, а користувачі виявляли свою їм підтримку вподобайками.
За найбільшою кількістю вподобань і визначали переможців.
Святкова зустріч маленьких учасників та їх батьків із організаторами заходу проходила в залі міського кінотеатру.
Конкурс відбувся за грантової підтримки проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що впроваджується МБО «Партнерство «Кожній дитині» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
Відтак, фондом гранту було передбачено солодке частування малечі, дитячі розваги з аніматором та організацію інформаційну бесіду для батьків під керівництвом фасилітатора Радивилівської громади Ярослави СОВИ на тему: «Розвиток послуги патронатного вихователя над дитиною в територіальній громаді».
Всі маленькі учасники фотоконкурсу отримали заохочувальні призи від спонсорів – а це 25 сертифікатів на смачні відвідини нового міського кафе «3:16».
За лідерські друге і третє конкурсні місця малюки громади - Чучак Софія, 3 роки (289 лайків) та Мельничук Платон, 1.4 роки (276 лайків) отримали можливість стати головними героями фото на полотні, а переможницею конкурсу стала Пісарєва Аріанна, 5.5 років, під чиєю фото назбирались рекордні серед усіх інших 318 лайків!
Тож її чекає яскрава фотосесія у професійній фотостудії «Позитив» в м.Радивилів.
Очільниця Служби у справах дітей міської ради Олена Пісарєва подякувала усім присутнім за участь, наголосивши, що завдячуючи таким приємним, світлим моментам, як сьогоднішня подія, цей світ збагачується найціннішим - це щасливими дитячими посмішками!