МОЛОДЬ СТАЄ ПОВНОПРАВНИМИ УЧАСНИКАМИ ПРОЦЕСІВ РОЗВИТКУ У ГРОМАДІ: СТВОРЮЄТЬСЯ МОЛОДІЖНА РАДА ПРИ РАДИВИЛІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ
Відбулось перше засідання ініціативної групи за участю Олександра Пастуха, Сергія Гущі, Ірини Ковалевської, Софії Бугайкіної, Вaсиля Taбінського.
Опрацьовано заяви всіх претендентів у склад Молодіжної ради при Радивилівській міській раді.
Відповідним рішенням затверджено список кандидатів до Молодіжної ради при Радивилівській міській раді – це майже тридцять активних та ініціативних представників молодіжної спільноти громади, віком від 18 до 35 років.
У вівторок, 28 травня, заплановано проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Радивилівській міській раді у молодіжному просторі на базі КЗ "Радивилівський МБК".
За поширеною в Україні практикою молодіжні ради створюють при міських радах, адже це дієвий інструмент громадської участі молоді у місцевому самоврядуванні.
У нашій громаді питання молодіжної політики визначено пріоритетним, бо молодь – це основний рушійний потенціал, завдяки якому буде відновлюватися Україна після перемоги.