ТРИВАЮТЬ ПЕРЕДВЕЛИКОДНІ МАЙСТЕРКИ У ГРОМАДІ
Сьогодні у Радивилівському історичному музеї відбувся майстер-клас з писанкарства для дітей. Його провели музейні працівниці Олеся Шикало та Аліна Дузінська.
Робочу локацію розгорнули в музейній світлиці, серед українського колориту.
Разом з маленькими учасниками взяли до рук писачки з воском, нагріли їх над свічками та малювали обрані візерунки по поверхні яєць. Готові писанки з гордістю принесли кожен додому , вони будуть окрасою великодніх кошиків!
Інтерес до створення писанок зростає з року в рік, а у громаді продовжують зберігати та поширювати цю великодню традицію наших предків.
Наймолодшим багато пояснюють про значення символів та кольорів у декоруванні, показують, як це робили в давнину, і на таких от майстер - класах повертають із забуття техніки розпису пасхальних яєць.