19 березня - пам'ятна історична дата для Радивилова
Цього дня наше місто було визволено від німецьких окупантів. Відтоді минуло вже 80 років, але ми зберігаємо пам'ять про ті трагічні сторінки нашої історії. Українці ніколи її не забудуть, бо надто криваву ціну заплатив наш за право бути вільним.
Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, незламність та самовіддана праця сприяли звільненню України від нацистів. Їх мужність та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь Героїв, які сьогодні піднялись на захист рідної землі від російського окупаційного вторгнення.
На жаль, сьогодні в Україні знову у полум’ї війни, тривають жорстокі воєнні дії, ворогом-окупантом знищуються цілі міста і села.
Але ми робимо все можливе, щоб вистояти і перемогти , як тоді.
Віримо, що в наших календарях з'явиться ще одне свято - День визволення України від російських загарбників!
І буде відновлення та життя на зранених боями землях, буде щасливий сміх дітей, і у всіх нас буде майбутнє у вільні та незалежній Україні – під мирним, спокійним її небом.
Вічна пам'ять Героям, які боронили рідну землю.
Низький уклін Захисникам, які боролися за нашу свободу, і які віддали своє життя за незалежність та волю Батьківщини!