У січні споживачі Рівненщини отримали квитанцію за послугу розподілу газу разом із заявою приєднання до умов договору розподілу. Чим була зумовлена поява такої заяви та що з нею робити споживачу? 

Про під час брифінгу у Рівненській ОДА розповіла головна фахівчиня відділу обліку та розрахунків за розподіл газу населенню Рівненської філії «Газмережі» Валентина Демидюк. 

Модерував брифінг - радник голови ОДА Сергій Татаренко.

«З 1 січня 2024 року послуги газорозподілу на Рівненщині надає вже не Рівнегаз, а Рівненська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Тому споживачам потрібно укласти договір про надання послуги газорозподілу з новим Оператором ГРМ. Для цього необхідно підписати заяву-приєднання, яку вони отримали разом з квитанцією. Її можна передати особисто в Центр обслуговування клієнтів або надіслати поштою», - розповіла Валентина Демидюк. 

Для зручності, на звороті заяви-приєднання прописані кроки, які необхідно здійснити споживачу для акцептування договору про розподіл природного газу.  

Наразі у Рівненській області діє 14 центрів обслуговування клієнтів. Вони працюють у будні з 8 до 17 години. А з 10 лютого до фахівця Рівненської філії можна буде звернутися у ЦНАПі міста Рівне.