Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету міської ради
Останнє засідання в році, що минає.
На порядку денному було розглянуто та прийнято відповідні рішення з питань надання адміністративних послуг через ЦНАП Радивилівської міської ради та віддалені робочі місця його адміністраторів; з питань соціального захисту населення, а також з питань забезпечення захисту прав та інтересів наймолодших жителів громади Службою у справах дітей Радивилівської міської ради.
Рішенням виконавчого комітету визначено види суспільно-корисних робіт для засуджених до покарання, а також узгоджено перелік об’єктів на території громади, на яких будуть здійснюватися суспільно корисні роботи.
Надано дозволи на видалення зелених насаджень відповідно до проведених актів обстежень у с. Дружба та Копані Радивилівської тергромади.
Заслухано звіт про роботу поліцейських офіцерів громади на закріплених дільницях обслуговування.