ТУТ ВМІСТИТЬСЯ НАЙБІЛЬША В УКРАЇНІ КІЛЬКІСТЬ ДИТЯЧИХ ЛИСТІВ СВЯТОМУ МИКОЛАЮ!

Сьогодні у нашому містечку – визначна подія: у День Святого Миколая зареєстровано рекорд України в категорії «Розміри, масові заходи». Саме у Радивилові виготовлено та презентовано найбільшу в Україні поштову скриньку для листів Святому Миколаю. Її розміри справді вражають: висота – 2,4 метра, ширина 1,2 метра, глибина - 0,6 метра.

Сконструювали таку скриньку на території етнопарку "Ладомирія", де в ці дні діє резиденція святого Миколая.

Базовий дизайн скриньки розробив надзвичайно креативний Олексій Огонь. Коли вона тільки поступила у виробничий цех, працівники етнорезиденції вирішили перевірити, чи може яка інша скринька для листів Святому Миколаю конкурувати із радивилівською? Виявилося, що наша скринька для листів таки найбільша! Тоді оперативно сконтактували із представниками "Книги рекордів України".

І от маємо зареєстрований рекорд!

З цього приводу етнорезиденцію відвідали почесні гості, з вітальним словом до виконавців ідеї та всіх присутніх гостей «Ладомирії» звернувся голова Радивилівської ТГ Микола Карапетян. Представник "Книги рекордів України", заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький вручив диплом від національного проєкту «Книга рекордів України» засновнику і директору Ладомирія Володимиру Дзьобаку. При цьому зазначив, що скринька може використовуватися за подвійним призначенням - для збору дитячих листів Миколаю, а також і для донатів на потреби ЗСУ, які сьогодні боронять територіальну цілісність України!

Потім дітвора, яка розділила радість цього непересічного моменту, поспішила опустити листи в нову поштову скриньку, яку ладомирський Святий Миколай зобов'язався періодично оглядати!