Про уповноваження посадових осіб служби у справах дітей міської ради на складання адміністративних протоколів на адмінпорушення ;

Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які залишились без батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Затверджено посадовий склад міждисциплінарної команди з числа суб’єктів виявлення та організації соціального захисту дітей – на забезпечення допомоги та соціального захисту кожній конкретній дитині, яка перебуває в складних життєвих ситуаціях.

Прийняті запропоновані від Служба у справах дітей Радивилівської міської ради Рівненської області рішення з питань підтримки й соціального захисту наймолодших жителів громади, в тому числі і забезпечення їх прав в питаннях спадкування та дарування майна.

Погоджено розпорядок роботи для новостворених об’єктів господарської діяльності на території громади.

Погоджено встановлення поклінного хреста з огородженням в с.Лев’ятин між вул. Тиха та Джерельна.

Взято на облік громадян з категорії ВПО, які потребують житло для тимчасового проживання, та надано їм житлове приміщення, призначене для тимчасового проживання у модульному містечку на вул.Героїв.

Затверджено попередні висновки стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади, а також пропозицій щодо ініціювання співробітництва Радивилівської, Крупецької , Козинської громад у сферах надання соціальних послуг, первинного медичного обслуговування населення, забезпечення тимчасового зберігання архівних документів, забезпечення централізованого водопостачання - у формі спільного користування, фінансування та утримання інфраструктурних об’єктів та підприємств комунальної власності.

Надано дозвіл на видалення аварійних зелених насаджень з подальшим спрямуванням деревини на опалення дитячих садочків громади.

Заслухано звіт про роботу за 10 місяців поточного року Ярослава Сологуба, поліцейського офіцера громади сектору взаємодії з громадами відділення поліції №2 (м.Радивилів) Дубенського районного відділу поліції ГУ НП в Рівненській області , який закріплений за поліцейською дільницею обслуговування сіл Бугаївка, Опарпси, Балки, Лев’ятник, Сестрятин, Безодня Радивилівської громади.