За десять місяців 2023 року платниками Радивилівщини до бюджетів усіх рівнів сплачено 2,8 млн гривень ренти за спеціальне використання лісових ресурсів. Наразі сума сплаченого податку на 600 тис гривень перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Зокрема, до загального фонду за січень-жовтень надійшло  2,2 млн гривень (з них до місцевих бюджетів територіальних громад Дубенщини 1,4 млн гривень), а до спецфонду – 570 тис гривень рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів.

Нагадаємо, що відповідно до п. 256.1 ст. 256 Податкового кодексу України платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів є лісокористувачі - юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження з України або виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, фізичні особи (крім фізичних осіб, які мають право безоплатно без видачі спеціального дозволу використовувати лісові ресурси відповідно до лісового законодавства), а також фізичні особи - підприємці, які здійснюють спеціальне використання лісових ресурсів на підставі спеціального дозволу (лісорубного квитка або лісового квитка) або відповідно до умов договору довгострокового тимчасового користування лісами.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»