Сьогоднішнього вечора під час благодійної танцювальної програми «ТИ НЕ ОДИН» вдалось зібрати понад 40 тис. грн. на протезування місцевому волонтеру Олександру Вихованцю, чиїми руками створюються легендарні «бандеромобілі» Захисникам на фронт.

Захід відбувся з ініціативи та за участі творчих хореографічних колективів КЗ "Радивилівський МБК" #Калейдоскоп #Нюанс (керівник Yanka Huska ), в складі яких в попередні, мирні роки, виступав на одній сцені Олександр Вихованець.

Доєднались до благодійної акції чимало інших місцевих талантів – народний ансамбль сучасної пісні «Лелія», ансамбль скрипалів КЗ "Радивилівська дитяча школа мистецтв" ( керівник Віра Бохонко ), з інструментальним номером виступив керівник народного хору міського Будинку культури Ярослав Жолнович.

Благодійний концерт пройшов на одному творчому подиху. Громада не залишилась байдужою у проханні підтримати та задонатити на важливу потребу – протезування втраченої у жахливій ДТП частини нижньої кінцівки Олександру Вихованцю. З початку війни у складі місцевої команди волонтерів-механіків він переобладнує та відправляє на фронт "Бандеромобілі". Це спеціалізовані маневрені авто з установками для кріплення кулеметів, яких найбільше потребують військові . Таких спецавтівок від наших волонтерів вже десятки - на фронті, на найгарячіших його напрямках: Лисичанську, Бахмуті, Лимані, Ізюмі…

Організатори висловили подяку усім, хто в ім'я благодійної справи дарував свій талант зі сцени , а також всім людям доброї волі, які долучилися до збору коштів.

Перед початком виступу було оголошено хвилину мовчання за Героями, які ціною життя захищали вільну й незалежну Україну.