Вітаємо студенство нашої громади!
17 листопада усі студенти світу святкують Міжнародний день студента!
Студентський вік – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний період людського життя. В цей час відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.
Українські студенти вкотре довели, що вони є великою силою майбутнього! Разом з усім народом України студентська молодь демонструює свою незламність, патріотизм та професіоналізм, толерантність, мудрість і на всіх фронтах захищають нашу країну!
З вірою у перемогу!
Зі святом вас, студенти!
Міський голова Микола КАРАПЕТЯН